Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek milyen tapasztalata van...

PaxArt kérdése:

Kinek milyen tapasztalata van a "Traffipro" LÉZER-RADAR DETEKTOR működésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gyanúsan olcsón hirdetik!

2015. dec. 20. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lézerdetektor felesleges. Ha már jelez,bemértek. Radart meg kevés helyen használnak.
2015. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem ér. Csak azt jelzi, hogy készítheted a tárcád. És azt is csak jobbesetben jelzi, mivel az új lézerek már más hullámhosszon üzemelnek. És itt nem feltétlen a nanométerekről beszélek.


Detektorral semmit nem érsz. RÉgen a radardetektor jó volt, amikro radaros eszközökkel mértek, de most már lézerek vannak... Lézer ellen meg csak a lézerblokkoló a jó, de az illegális. Detektorral ha jelez hogy lézer, akkor már régen bemértek + hátsó mérést egyáltalán nem is jelzi.


Fix traffikra GPS+POI az hatásos, de a mobil eszközökre mást nem tudsz.

2015. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szar!
2016. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

városban, lézerrel is kb 100m-es távolságban mérnek be, tehát nem tudom mire a nyálverés amikor több100ezres lézerblokkolók sem hatásosak sokszor.. Egy ismerősömnek van ilyen, fékre lépett amint bejelzett és végül nem tudták bemérni.. de mindegyik tévedhet az tény.

Viszont ezek az olcsók, minden benzinkútnál bepittyeg ami biztos idegesítő..

2016. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: blokkolót ne keverd a detektorral, mert nagyon nem mindegy. A blokkoló az hatásos, ha csipog, lassítasz és kész... Csak az a baj vele, hogy illegális... A detektor hiába jelez, ott már hiába lassítasz... Feltéve, ha jelzi... Nekem volt detektorom, és az új lézereket már nem jelezte... Más frekvencia, más hullámhossz... Meg se mukkant.
2016. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A detektor hiába jelez, ott már hiába lassítasz"


Egyáltalán nem biztos,előtted lévő autóról is kaphat szóródó jeleket mikor nem téged mérnek,ill értékelhető rendszámleolvasás(azonosítás) kb 100m belül történik.Én jártam úgy hogy enyhe ív után voltak beállva és kb 6-700m-ról mérek rám,a Cobrám azonnal jelzett.Műszaki hibát szimulálva rögtön megálltam az útpadkán,majd párc múlva egyszerűen visszafordultam :-)

2017. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" kb 6-700m-ról mérek rám"


Manapság már ritka a 600-700 méteres mérés. Tapasztalat szerint max. 200 méterre mérnek (autópályákat kivéve), és olyan helyre állnak, ahol már nem tudsz csak úgy megfordulni pl. kanyar után. És mint írtam, feltéve, ha jelzi. Az új lézerekre nincs garancia, hogy jelzi normálisan. Még akkor sem, ha a leírása szerint tudnia kellene az adott frekvenciát.

2017. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!