Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A jogosítványhoz az eü....

A jogosítványhoz az eü. Vizsga nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen nem. Én kb. fél órát tanultam rá, plusz odafigyeltem a tanfolyamon. De nagy mértékben függ a dolog a vizsgáztatótól. Van, aki jó fej, és konkrétan tojik rá, hogy tudsz-e valamit, van aki szemét és ha rossz napja van tuti meghúz. De ez a ritkább eset.

Sok sikert!

2010. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meg kell tanulni a tételeket meg a stabilt azt csá. semmi extra.
2010. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
38%

Én 1 hónapja csináltam a IX. ker-ben. A vizsga nem nehéz, amíg sorra kerültem, kb. 30-ból csak 3 ember bukott, ebből kettő az újraélesztésből. (Egyikük nem tudta, hogy előbb kell fújni, és utána mellkaskompresszió; a másik nem fogta be a baba orrát, miközben befújta a levegőt.) Stabil oldalfekvés egyáltalán nem kellett, mindenki az újraélesztés bemutatásával kezdi, nem egy nagy cucc. Aztán húzol kérdést, de tőlem csak kb. 2 szónyi választ fogadott el aztán kész.

Nekünk az autósiskolában volt 3 órás felkészítés, annak annyi értelme volt, hogy az újraélesztést be kellett mutatni a babán, a könyvet kb. 30 perc elolvasni, másik 30 perc elolvasni a vizsgatételeket, tényleg nem nagy dolog.

2010. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2010. márc. 25. 21:57
 5/7 anonim válasza:
Semmi se nehéz ha igazán akarod!
2010. márc. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én tavaly nyáron vizsgáztam egészségügyből, és mit ne mondjak, nem volt nehéz. Valóban függ attól, hogy milyen a vizsgáztató. Hajdúszoboszlón először megbuktattak, pedig tanultam és tudtam is mindent, de a vizsgáztatók nem figyeltek és csak a pénzre mentek. Utána nemsokkal kaptam másik időpontot Debrecenben és ott rendesek voltak, be kellett mutatni az újraélesztést és húzni kellett egy tételt. Tényleg csak figyelni kell az órán meg még párszor elolvasgatni a tételeket és menni fog. :)
2010. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha egy kicsit is odafigyeltél az előadásokon, gyakorlatokon előadott,bemutatott feladatokra, egyáltalán nem nehéz letenned a vizsgát. Gondolj arra, hogy adott esetben-a tanultak birtokában - nem csak másokon, hanem saját magadon,közvetlen környezetetben élőkön is hathatós segítséget tudsz nyújtani. Ne félj a vizsgától, ha látják,hogy igyekszel biztos segítenek is Üdv. Sz.László
2010. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!