Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tanulo vezető vagyok. Normális...

Balcsi1 kérdése:

Tanulo vezető vagyok. Normális dolog ha az oktato mindig helyettem kezeli a pedálokat és énmeg vezetek? Nemenged sebességet váltani sosem.

Figyelt kérdés
Egyszer lefulasztottam az autot és azota nemengedi kezelni.Mindig belenyul ha pl lámpákhoz érünk pedig tudom mitkel tennem.

2016. jan. 6. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Akár normális, akár nem, ha neked nem tetszik, jogodban áll oktatót váltani.
2016. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Váltsd le. Nekem is ilyen oktatóm volt, a pénzt beszedte, aztán kb. ő vezetett pfff.
2016. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyik szakaszában vagy a tanulásnak? Egészen az elején, vagy már sok óra után?

Amikor én tanultam, még volt rutinpálya, s külön vizsga is. első napokban hozzá sem érhettem a pedálokhoz.

A vizsga után, amikor kimentünk a forgalomba, kezdetben olyan helyen jártunk csak, ahol alig volt közlekedés.


Ha úgy érzed, hogy miatta nem haladsz a tanulásban, beszéld meg vele. Sikertelenség esetén keress másikat.

2016. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Manapság divat a saját hibákért élből mást okolni.

Egyrészt, ahogy a harmadik írja, ha még az elején vagy, normális lehet. Másrészt mondd meg az oktatónak, hogy elméletben tudod mit kell csinálni és szeretnél próbálkozni. Normális hangnem...

2016. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az oktató nem véletlenül csinálja...valamit tudhat..


...azt is, hogy azonnal kiírják a netre...

2016. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Első 10 órában belenyúl, ez normális. Váltani mondjuk kéne hogy engedjen, úgy hogy te teszed a kezed a váltóra, és esetleg segít ha kell.
2016. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Előbb-utóbb neked kéne vezetned, mert a vizsgán, ha az oktató beavatkozik, az bukás. Amikor én tanultam, az oktatónak még csak fékpedálja volt, nem is tudott volna helyettem vezetni.
2016. jan. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!