Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van lehetőség úgy vezetés-okta...

Van lehetőség úgy vezetés-oktatásra járni, hogy nem kell jogosítvány? Se KRESZ-t tanulni?

Figyelt kérdés
Szóval a vezetést szeretném csupán gyakorolni a későbbiekben. A többi része folyamatban van, de a vezetést nem fogom most tudni 100%-ban megtanulni (hagyjuk, hogy miért). Tegyük fel, hogy a KRESZ-t tudom, jogisítványom van. Van így lehetőségem oktatóval pluszban tanulni és gyakorolni a vezetést? Vagy egy magán oktató elvállal ilyet?
2016. márc. 4. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet velem van a baj, de én ezt nem tudom értelmezni.

Mi van folyamatban?

Van jogosítványod, de most nem fogod megtanulni a vezetést?


A kérdést nem értem, de ha van jogosítványod, gyakorolhatsz oktatóval, ha nincs jogosítványod, csak akkor gyakorolhatsz, ha igazolhatóan tanuló vagy, és megvan a KRESZ vizsgád.

2016. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, ha nem sikerült jól megfogalmaznom.

Szóval a jogosítvány van most nekem folyamatban. A vezetést pedig kicsit később (akkor már meglesz a jogsi) szeretném még tanulni és gyakorolni oktatóval.

2016. márc. 4. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor finomítsunk még rajta.

A.) Elvégezted a KRESZ-tanfolyamat, sikeresen vizsgáztál. Elvégezted a gyakorlati tanfolyamot, sikeresen vizsgáztál. Most várod, hogy megérkezzen a kész jogsi.

B.) Semmit nem végeztél el, de vettél jogsit.


Mindegy, melyik történt. Ha van érvényes jogsid, de úgy érzed, még nem elég alapos a tudásod, vehetsz még órákat. Fontos különbség, hogy már nem az oktató, hanem te vagy a felelős mindenért. Az oktató csak utas melletted.

Erre később is van lehetőség. Pl. van aki pár évig nem vezet. S amikor lehetősége lenne rá szükségét érzi egy frissítésnek. Erre van lehetőség.

2016. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem félreértettétek a kérdést.


Ha levizsgáztál KRESZ-ből + elsősegélyből + forgalomból, és megvan a jogosítványod, utána még tetszőleges számú órát vehetsz a tetszőleges oktatótól, egészen addig, amíg nem érzed elég magabiztosnak magadat, csak fizetni kell. A többség vállal jogsisokat.

2016. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont arra válaszoltam
2016. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!