Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Valaki ismer nagyon türelmes,...

Valaki ismer nagyon türelmes, jó humorú autós oktatót keresek nem horror áron Debrecenben?

Figyelt kérdés
10 éve nem vezettem, újra kezdem most, nagyon bénának érzem magam, pár gyakorló órát kellene vennem, de nincs óriási keretem rá..

2016. márc. 25. 09:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem sokat aludtam, a kérdés nem sikerült túl értelmesre :D
2016. márc. 25. 09:23
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Mért nem kérsz meg egy ismerőst hogy üljön melletted, aztán valami kevésbé forgalmas helyre elmentek és ott tudsz gyakorolni.
2016. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A férjem nagyon jól vezet, de nincs türelme a bénázáshoz és készsége az oktatáshoz. Próbáltuk, félő, hogy rámegy a házasságunk :D :D :D
2016. márc. 25. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagyok kimondottan oktató, de van türelmem segíteni. 5 hónapos jogsival rendelkezem és unatkozom, szóval már csak azért is segítenék.


Vagy javaslom, hogy kérj meg valami buszos ismerőst, náluk türelmesebb lényt nem látott a világ. :)

2016. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
" 5 hónapos jogsival rendelkezem" - ezt a segítségfelajánlásodat ügye csak viccnek szántad?!
2016. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A lényeg látom megmaradt.

Azt írta, hogy a buszosok jelentik a megoldást. Erre te troll módon a másikat veszed elő :)

2016. márc. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jelentem, megtaláltam a nekem tökéletes szakoktatót!Segít, szájbarágósan, hatszázszor is elmondja ugyanazt akár, biztonságban érzem magam vele, alig várom a következő órát! :) Kétszer voltam eddig vezetni, másodjára már a csúcsforgalomban, és rengeteget dícsért!! ( Mondtam is a férjemnek, furcsa így vezetni, hogy a mellettem ülő bízik bennem :D :D )
2016. ápr. 8. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Mázlid van!
2016. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!