Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi értelme van ilyen hülyeségg...

Mi értelme van ilyen hülyeséggel tönkretenni egy autót?

Figyelt kérdés

Lakott területen belül, 2x2 sávot úton megelőzött egy BMW, elég tempósan.

Az út ívét követve, a hatalmas sebességével keresztbe vágta az autót, és olyan sűrű fehér füst szállt fel a gumik alól, a kipufogó okádta a fekete füstöt, de mégis a sok fehér volt a fura.

Aztán mikor kiegyenesedett, látszott,hogy a motortérből is áramlik a füst.

Meg sem állt, ment tovább, később sem láttam lehúzódva.

Mivel szép nagy felnik voltak rajta, gondolom,hogy nem bohóckodásra van a kocsi, meg ahhoz túl szép is volt.Nem tudom milyen betegsége van már a gépnek, de amit leművelt...én egy roncsot is sajnálnék erre.

Gondoltam rá,hogy az első kerekektől jutott be a gumifüst a motortérbe, és az jön a hűtőn át, csakhogy a a gumifüst már rég elszállt, az autó meg még mindig füstölt vagy gőzölgött.


2016. ápr. 2. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Csak "driftelt", nem tönkrevágni akarta az autót.
2016. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy ilyentől kis is füstölhet?
2016. ápr. 2. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg ugyanaz a füst jött a motortél felöl si amit a gumik hoztak létre. Amugy meg feltűnési viszketegség, aki ezt akarja csinálni menjen pályára és teheti szabadon.
2016. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A béemvések ilyenek. 80 %-uk baromállat. A maradék meg miattuk szégyenkezik.
2016. ápr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hátsókerekes autókat egy ideje az ilyenek miatt veszik. Ha újabb ha régi. Ha újabb akkor biztos gazdag és van pénze venni akár egy másikat is ha nekimegy a korlátnak. Mondjuk az igaz mehetne zárt pályára is. De lehet hogy nincs a környéken olyan.

Különben nem csak a BMW -sek csinálják ezt. Láttam most ugyanígy viselkedni egy Skoda Feliciát, mintha rally versenyen lett volna úgy vezetett.

2016. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bizonyos márka van, ráadásul elég erős motorral, mégse érzek késztetést sose ilyesmire. Igaza van a korábbi hozzászólónak, hogy emiatt van az, hogy már alapból bélyegzik a márkatrsakat, pedig sok iylen autót hajtó valójában még a KRESZT-t is mindig betartja és nem bunkózik mert abban ül. De ugye az előítéletek és az okozóik...
2016. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mi értelme van ilyen hülyeséggel tönkretenni egy autót?"

"megelőzött egy BMW"

"nem bohóckodásra van a kocsi, meg ahhoz túl szép is volt"


Szerintem ebből már ki is derül a válasz. Mert a tulaj tele van lóvéval, és nem érdekli, mi lesz a kocsijával, mert úgyis van pénz megcsináltatni.

2016. ápr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!