Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tiltják meg a...

Miért nem tiltják meg a bicikliúton való kutyasétáltatást?

Figyelt kérdés
Veszélyes a biciklisekre és az ott sétáltatott kutyákra nézve is
2016. ápr. 11. 11:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Legalábbis ami itt van bicikliút a környékemen, azon rendszeresen sétálgatják az emberek a kutyájukat, és nem elég hogy a gyalogosokat de még a kutyákat is kerülgetni kell így
2016. ápr. 11. 11:43
 2/13 A kérdező kommentje:
*sétáltatják
2016. ápr. 11. 11:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiltják. Alapjáraton nem közlekedhetnének gyalogosok a bringaúton.
2016. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ez ilyen, ott a bicikliút, a biciklis mégis a főúton megy, a gyalogos a járda helyett a bicikliúton. Ez sajnos primitívség, ilyen a közlekedési morál. Nem tudsz vele mit csinálni. Legyél te az aki betartja a szabályokat, hátha elterjed
2016. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

A problémá ott gyökedzik, hogy nem az általános műveltség része a KRESZ. Általános iskolában kéne tanítani. Mindenkinek.

Elém gyerek ugrott ki múltkor. Meg is kérdeztem a szüleit, hogy tudja-e, hogy most ő járt jól és a horzsolást neki köszönhetem, és ezért felelősséget kell vállaljon.

Pont leszarta.

2016. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiltott a dolog ,de hiába, van rá szabály, ha a rend éber őreinek tevékenysége kimerül a trafipaxolásban.
2016. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted traffipax közben dolgoznak? :) jót röhögtem!
2016. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most már ott a fix is. :D Szóval arra se elsz szükség. :D
2016. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ma kemény nekem jött egy bringás a gyalogos úton, azaz járdán. Ott is hagyott, pedig csattant is.

Szóval most már én is geccizni fogom a bringásokkal... Mert elegem lett. Kaptok ti szöget, meg üveget a bringa útra!

2016. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

A 9-es válaszoló bemutatja, miért tart itt a közlekedési morál.


Mindenki általánosít. Az összes biciklis/autós/gyalogos bunkó paraszt, szabálytalan, kivéve persze engem. Ezért persze jár a "büntetés". Egy biciklis fellökött? Üveget a bringaútra! Kit érdekel, ha egy teljesen normális kerékpárosnak szétvágja a kerekét? Egy gyalogos a zebrától 30 méterre ment át? Egy zebránál sem állok meg ezentúl! Szerintem lassan ment az előttem levő? Akkor még 2km-en át büntetőfékezek neki egy sort, aztán mindenkit letolok, aki elém kerül!


Hülyék mindenhol vannak, ezt sajnos meg kell szokni, de hogy emiatt más normális emberekkel csesszünk ki, az nonszensz. Egyébként valóban tilos, ha van időd, akkor pár értelmesebbnek kinézővel meg lehet próbálni szóba állni, és megkérni, hogy ne ott sétáltasson. A barommal meg igazán sokat nem lehet tenni, ez a legnagyobb baj.

2016. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!