Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A Pentele és Móra Ferenc híd...

A Pentele és Móra Ferenc híd egy autópálya mérnökséghez tartoznak?

Figyelt kérdés
Gyorstalpaló: A Móra Ferenc Tisza hidat 2011-ben adták át egy súlyos hiányosággal! Nincsen rajta gyalogút, ezért kerékpárral ott nem lehet átkelni, így Szeged Marosleléről megközelíthetetlen. Ugyan vannak Szegeden hidak, de ahhoz, hogy oda eljussunk először el kell menni Makóra, hogy a Maroson is átbírjunk menni, ez cirka 50 km. A másik irányba meg Algyő felé kell elmenni, ami szintén csak 35 km-t jelent. Az autópálya hídon Szeged nem lenne messzebb 10 km-nél. Én ezt a dolgot mélységesen felháborítónak tartom ezért megelégeltem a felesleges szócséplést, holnap írok egy levelet az autópálya mérnökséghez. Az lenne a levél tárgya, hogy a Pentele hídra miért raktak kerékpárutat, a maroslelei hídra meg miért nem...

2016. máj. 22. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj nekik onnan meg majd továbbítják ahova kell, de a válasz az lesz, hogy ha kifizeted rögtön nekiállnak, amúgy meg ha lesz rá feles keret, ami nem ma lesz.
2016. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szakadj már le erről az autópálya híd témáról!

Miért kell minden héten ezen az oldalon trollkodni.

Hónapok óta téped a szád, nem tudod megérteni, hogy így lett tervezve, megépítve, -oszt jónapot!

2016. máj. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Késő, már írtam az illetékeseknek.
2016. máj. 23. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!