Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Közlekedésbiztonság

A kérdés
Lacó nevű felhasználó kérdése:

Szabad-e a Budai alsó rakparton biciklivel közlekedni?

Az én KRESZ tudásom alapján, mivel a nincs kint a biciklivel közlekedni tilos tábla és nincs mellette bicikliút, ezért szabad.

Konkrétan a Görzenáltól a Mozaik utcáig terjedő szakasz ami érdekel.

Keress kérdéseket hasonló témákban: bicikli, KRESZ, Budai alsó rakpart

2016. jún. 10. 14:20  Privát üzenet  

A válaszok
Streetviewon ránéztem, nem láttam tiltó táblát, sőt, láttam egy olyat, ami fokozott kerékpáros forgalomra figyelmeztet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. jún. 10. 15:50 Privát üzenet
Ott van a felső rakparton a kiépített bringaút,ugyanarra visz az is. Ha ott tekeregsz az amúgy elég keskeny alsón,akkor nem fognak szeretni érte ,abban biztos lehetsz ,és le fognak szorítani. Nem is szoktam látni arra bicajost,pedig sokan vannak amúgy a környéken.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. jún. 10. 19:22 Privát üzenet

A Görzenálnál pont van kerékpár út: [link] ,19.0436243,3a,75y,22.42h,73.66t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4_7TE2A3gXqDP63f8Iw3eQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Igaz nem hosszú, mert át kell TOLNOD (néha a zsaruk rá szoktak szállni ott a kerékpárosokra, és aki átteker azt bírságolják) a bringát a felüljárón az Árpád fejedelem útjára, és ott folytatódik Óbuda felé.

[link] ,19.0441669,3a,75y,277.62h,69.18t/data=!3m6!1e1!3m4!1s1qaFCVSBrtfW8vVuUM6MUA!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. jún. 10. 20:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A 81-es főúton (halálúton) szabad biciklivel/ BMX el közlekedni?
Biciklivel lehet a járdán közlekedni?
Mi van most ezzel a "biciklivel néhány sör után is szabad közlekedni" dologgal? Nem lesz bevezetve?
Harsányi úton mennyire veszélyes biciklivel közlekedni?
Főutakon szabad biciklivel közlekedni?
Hogyan tudok szabályosan közlekedni biciklivel ha a Kerékpár úton áll a hó és vajon ki kötelessége azt takarítani? Ti mit tudtok erről?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Közlekedésbiztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!