Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szabad-e a Budai alsó rakparto...

Lacó kérdése:

Szabad-e a Budai alsó rakparton biciklivel közlekedni?

Figyelt kérdés

Az én KRESZ tudásom alapján, mivel a nincs kint a biciklivel közlekedni tilos tábla és nincs mellette bicikliút, ezért szabad.


Konkrétan a Görzenáltól a Mozaik utcáig terjedő szakasz ami érdekel.



2016. jún. 10. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Streetviewon ránéztem, nem láttam tiltó táblát, sőt, láttam egy olyat, ami fokozott kerékpáros forgalomra figyelmeztet.
2016. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott van a felső rakparton a kiépített bringaút,ugyanarra visz az is. Ha ott tekeregsz az amúgy elég keskeny alsón,akkor nem fognak szeretni érte ,abban biztos lehetsz ,és le fognak szorítani. Nem is szoktam látni arra bicajost,pedig sokan vannak amúgy a környéken.
2016. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Görzenálnál pont van kerékpár út: [link]


Igaz nem hosszú, mert át kell TOLNOD (néha a zsaruk rá szoktak szállni ott a kerékpárosokra, és aki átteker azt bírságolják) a bringát a felüljárón az Árpád fejedelem útjára, és ott folytatódik Óbuda felé.

[link]

2016. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!