Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi történik akkor, ha autóbale...

Mi történik akkor, ha autóbalesetnél a baleset elszenvedője elhagyja a helyszínt?

Figyelt kérdés

Pontosabban, ilyenkor jogos-e hogy én is elhagyom a helyszínt, és később vajon tehet-e még feljelentést?


Szerintem azért ment el, mivel reggeli csúcsforgalom volt, és nem tudott szabályosan félreállni, valahol arrébb biztos leparkolt megnézni, hogy mi történt. Egyébként az volt, hogy az előttem lévő kocsi nekiállt nagy sebességgel tolatni előttem, így én is tolattam kicsit, de a mögöttem lévő furgon csak pár cm-re volt tőlem. Amennyire a visszapillantóból meg tudtam ítélni, látható kár nem történt.



2016. jún. 10. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elhagyja a helyszínt és nem is próbál veled kapcsolatba lépni, akkor nincs miért feljelentést tennie.
2016. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tehet utólag is feljelentést,de a bizonyításnál sokkal nehezebb dolga lesz, helyszíni jegyzőkönyv ill baleseti bejelentőlap nélkül.
2016. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!