Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megyeri hídon mentem át...

Megyeri hídon mentem át kocsival, Káposztásmegyeknél hajtottam fel, de nincs matricám. Úgy tudom a híd használata ingyenes, de bizonytalan vagyok, hogy mi van ha azon a kis szakaszon még fizetős az M0. Ötletek?

Figyelt kérdés

#M0 #bírság #Megyeri híd #szabáltalanság
2016. júl. 11. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana tudni, hogy melyik csomópontnál mentél fel. A 75. és a 78. csomópont között ingyenes a pálya (ez a 2-es főút, ill. a 11-es főút csomópontja). Ha a 75. csomópontnál mentél fel, akkor semmi probléma. Ez Káposztásmegyer közvetlen közelében van. De van Káposztásmegyertől északra egy csomópont, a 73. A 73. csomópontnál az M0-ás fizetős. Pontosabban a 75. és 69. csomópont között fizetős. Ha a 73. csomópontnál hajtottál fel, akkor büntetést fogsz kapni.
2016. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos a 73as volt :(
2016. júl. 11. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A megyeri híd ingyenes


Az előtte közvetlen lévő felhajtótol, visszafelé Buda felől meg ahogy átérsz az első lehajtóig.

Ha tovább mész vagy ha előbb mentél fel(mondjuk az auchan-nál) akkor ott kell matrica.


15 ezer a bünti!

2016. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. júl. 12. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!