Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Fluoreszkáló (vagy foszforeszk...

Fluoreszkáló (vagy foszforeszkáló) spray bicikli vázra?

Figyelt kérdés
A barátomnak szeretnék valamilyen sprayt, mert a lámpákat mindig elhagyja..Arra gondoltam, hogy fényvisszaverőt(fluoreszkálót - a Volvo dobott hasonlót piacra) vennék, amivel lefújhatja a vázat és a küllőket, de nem tudom, hogy elég-e, arra, hogy sötétben észrevegyék(hogy pótolja-e az egyszerű, mezei lámpákat). Tippek vagy tapasztalatok?

2016. okt. 3. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Foszforeszkalo festek nincs!Nagyon regen volt de betiltottak mert baromi mergező volt!Csak fluoreszkalo van!De az meg csak uv fenyben "vilagit".......nyilvan normal fenynel is eleg jo hatast kelt!De mondom,uv fenyben a tuti
2016. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Fly ***** válasza:
Akad foszforeszkáló lakk. Csak baromi drága. Természetesen sem a lámpákat, sem a prizmákat nem helyettesíti.
2016. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:((

köszönöm!

2016. okt. 4. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Rögzítsd úgy a lámpákat, hogy ne essenek le, és ne is tudják könnyen ellopni. Megjegyzem elég szerencsétlen alak lehet, ha a saját elemi érdekeire ennyire nem tud odafigyelni.
2016. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pilács nélkül nyáron se szabad elindulni biciklivel, télen meg egyenesen veszélyes. A legjobb, ami történhet vele, hogy egy rendőr megbírságolja. A fényvisszaverő festék jópofa, de nem helyettesíti a lámpát, meg nem is szabályos.


Nekem fixen van rögzítve évek óta az összes lámpa a bringámon, még egyiket se lopták le. Persze ez attól is függ, hol hagyja az ember a drótszamarat.

2016. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!