Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Bp-en keresztűl kell mennem...

Bp-en keresztűl kell mennem hamarosan személykocsival. Ez gáz, hogy parázok ettől?

Figyelt kérdés

Van jogsim csak már régen vezettem kocsit.Akkor is csak vidéken,országúton meg városon belűl.Most meg dél Pestről kell rövidesen átmennem kocsival észak Pestre.


Egy rokonunkat kell átvinnem. Eddig főleg gyalog közlekedtem Bp-en a járdán és láttam, hogy sok sávos úton mint az őrült rohannak a kocsik. Elsősorban attól félek, hogy a belső sávból, ha megyünk kb. 50-el,hogy lehet a kűlső sávba átmenni? Nem is jobbról van a kormány,hanem bal oldalt van.Ráedásul kölcsönautóval kell menni,minden autó más és más.

Ez gáz, hogy ennyire parázok?



2016. nov. 26. 15:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Hát gáz mert a feleségem is parázik mondtam neki ha félsz ne vezess.na nem is vezet ez igy jo
2016. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Igen, gáz.
2016. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Nahát, bal oldalt van a kormány, döbbenetes.

Amúgy ne parázz miatta, menj normálisan, ésszel, figyeld a táblákat, felfestéseket és ne felejts el indexelni aztán előbb utóbb odaértek.

2016. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%
Még mindig jobb parázni és lassan menni, mint Niki Laudának képzelni magad és 130-al tépni a kocsik között szlalomozva...
2016. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az, hogy balról van a kormány? Jobbra tartó közlekedésnél ez az előnyös, a jobb oldali kormány sokkal kényelmetlen lenne.


Amúgy meg ha ennyire félsz, ne kocsival vidd át a rokonodat. Tömegközlekedéssel sem lenen sokkal lassabb, mint keresztül az egész városon autóval.

2016. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért, te jobbkormányos autón tanultál vagy mi?

Ha nem mersz autóval menni, akkor ne kockáztass, ne menj autóval. Ilyen egyszerű. Egész jó a tömegközlekedés Pesten.

2016. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
31%
Megmondom oszinten, en is utalok Pesten vezetni. Elobb bemegyek Munchenbe, vagy Rosenheimbe, mint Pestre. Szerintem nem gaz.
2016. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
11%
Hát gáz mert a feleségem is parázik mondtam neki ha félsz ne vezess.na nem is vezet ez igy jo
2016. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Bocsi, hogy ezt írom, de GÁZ!


Van egy barátnőm, akinek 12 éve van jogsija, de SOHA nem merte egyedül használni. (helyesbítek, kb. sosem vezetett úgy, hogy egyedül van egy autóban)


A napokban pont azt kérdezgette, hogy jaj mit tegyen és társai.


Majd öröm ittasan mesélte, hogy kölcsön kaptak egy autót, egy rokontól, és valahol Mucsaröcsögén 1-2 utcát már tud menni.


(??????????????????)



Mindig is rettegett a vezetéstől, a jogsija is csak sokadszorra lett meg, és még most sincs sehol.


Miért kell ezt erőltetni?


Az emberek nagyon sok mindent, nagyon gyorsan feladnak, de a vezetéshez (vagy papírkához-rózsaszín plasztikoz), miért ragaszkodnak ennyire????


Miért ennyire nagyon-nagy presztizs ez, főleg a "pici" tizenéves fiúknál?

2016. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Bevallom,a forgalmi vizsgán meghúztak.Jól csináltam mindent,csak az utolsó percben,amikor le kellett állnom az út szélére,akkor a vizsgabiztos belenyúlt a kormányba,mondván,hogy én egy ott lévő kukához értem volna.


Nem magam megyek,tesómat kell vinnem és anyu is ott lesz.De, nekik helyismeretük nincs Pesten. Én eddig metróval,villamossal,busszal szerettem ott menni meg gyalog.Személykocsival túl veszélyesnek találom ott a közlekedést.

2016. nov. 26. 21:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!