Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan zajlik az elsősegély...

Hogyan zajlik az elsősegély vizsga? Kell parázni miatta?

Figyelt kérdés
Jogosítványhoz kell a vizsga igazolás,tanfolyamon voltam pár hete,sőt megkaptuk az ott leadott diákat is e-mailbe..Kicsit bizonytalan vagyok hogy mivan ha elrontok ott valamit..A 3 fogást azt tudom meg a kötelezőket.
2017. márc. 6. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Már sokszor kérdezték, keresd vissza.

Nem kell parázni, ha kötelezőket tudod, át fognak engedni.

2017. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mert a tanfolyam kb semmit se ért szerintem...

Nagyjából a felét elpofázta az előadó az újraélesztést 1x gyakoroltuk...Jövőhéten meg a forgalmi vizsgám lesz és szeretnék ezen túljutni.

2017. márc. 6. 11:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyàltalàn nem nehèz.Èn utolsòk közt mentem be de alig kèrtek tőlem bàrmit is.
2017. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy a 2 kötelezőt tudni kell..(Újraélesztés,Stabil oldalfektetés)

Mik vannak még??

1 tételt kell húzni és azon vannak szituációk és van A,B,C válaszlehetőség?

2017. márc. 6. 12:27
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Nincs válaszlehetőség. Elmondod, hogy mit csinálnál. De ha nem mondasz nagy hülyeséget, akkor átengednek.
2017. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Valamennyire azért segítenek???

Rávezetnek vagy valami???

Gondolom nem úgy várják el hogy szakszerűen elmondd a dolgokat..

2017. márc. 6. 13:32
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Elnökfüggő. Nálunk nem is kérték a gyakorlati részét! Volt egy szituáció és volt egy tünetfelismerés.

Ha az elsőt jól elmondtad akkor a másodikat nem is kellett. Én is végigmondtam a szitut és a másodikba belekezdtem volna de leállított hogy ennyi. 5percet voltam bent, ebből 2 felkészülés volt, előttem egy srác semmit nem tudott, úgy kérdezgették hogy ha vérzik a feje, akkor hozzányúl-e? ugye ezt és azt csinálja? ha fáj a lába és kiáll a csont akkor mi történt?

Viszont volt olyan vizsgaelnök előttünk lévő csoportnál ahol egy rossz mozdulatért buktatott és a két gyakorlati volt a belépő, ha ott gond volt akkor nem is kellett beszélni.

2017. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De nem értem ezt a bazi nagy szigort..Oké tudni kell az alapokat de ne várják már el az embertől hogy egy 4 órás tanfolyamtól majd egyből orvosok lesznek...Persze kötelező mert nem csak a vezetéshez jó ha tudod..Én tudom a dolgokat de félek még elmenni is mert az újraélesztést kb 1x csináltam életemben ott a tanfolyamon...
2017. márc. 6. 16:27
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyébként a Váci útra szeretnék menni vizsgázni,van valami infótok hogy ott mennyire normálisak?
2017. márc. 6. 16:29
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Nincs semmiféle bazi nagy szigor, stabil oldalfekvést meg a lélegeztetést megtanulod, jegyzetelsz az órán, azt párszor végigfutod, aztán kész.

Esetleg megnézed nagyjából milyen kérdések lehetnek a vizsgán, hogy legyen némi fogalmad:

[link]

2017. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!