Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehetséges, hogy autólopás...

Lehetséges, hogy autólopás védtem ki?

Figyelt kérdés

Ma egy kereszteződésnél az Alleenál egy cigány gyerek elkezdett nekem kiabálni, hogy: " Bocsi, tudnál segíteni? Lerobbant az autóm, egy mercedes a túloldalon. - Én: miben segítsek? nincs vonóhorgom - cigány: eltudnám e vinni egy benzinkútra, a felesége terhes - Én: (lámpa zöldre vált) bocsi de én nem tudok segíteni, sietek. Cigány: Akkor b.. meg a k. anyádat te .... ge.i



Na már most, a benzinkút 150 méterre volt( 2 is ráadásul), látnia kellett volna, ha kocsival jön.


Meg ez a hirtelen szitkozódás, egy segítségre szoruló ember nem a villamossínek kellős közepén ácsorog, hanem rögtön mentőt/autómentőt hív.



2017. márc. 31. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Cigány... ezzel szerintem el is mondtunk mindent.
2017. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

*autólopást védtem ki?



Igen, nem volt valami bizalomgerjesztő képe... :)


Amúgy senkinek se segítenék, aki így ismeretlenül rámordibál egy ilyen forgalmas helyen. Ki vagyok én?

2017. márc. 31. 16:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak simán kirabolt volna.
2017. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az autólopás túlzás, de a figyelemelterelés bevett módszer. Nem, nem csak cigányoknál.
2017. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%
Hihetetlen rasszisták vagytok, csak azért mert roma ember segítséget kér és már azt feltételezitek, hogy egyből ki akar rabolni. De egy terhes asszony férjének ilyen módon nem segíteni, szerintem gyalázat. Szerintem amit mondott az csak azért volt mert máshogyan szocializálódott, nem kell azért valakit elítélni mert trágár módon beszél, neki meggyőződése és/vagy nyelvi sajátossága is lehet. Ilyenkor gondold végig, hogyan tudna egy fiatalember ellopni ilyen helyzetben egy autót? Sehogy. Jelentettem a kérdést rasszizmus miatt. És pár választ is. Ez tűrhetetlen, csak hangulatkeltés miatt vagytok itt és felbújtjátok az amúgy is instabil ideológiájú embereket. Ez elfogadhatatlan.
2017. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Budapest legforgalmasabb központjában volt, nem a senki földjén, és piros volt a lámpa.



Amúgy a nő, aki mellette volt, azon egyáltalán nem látszott, hogy terhes lenne, meg ha az is volt, az nem az én felelősségem.


És elég sokféleképpen ellophatná a kocsimat. Vagy akár az értékeimet.

2017. márc. 31. 19:30
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
#7 az nem gyalázat, hogy utána elkezdett anyázni a cigó? Meg attól még, hogy terhes feleségről karattyol nem feltétlenül kell bekajálni a dumát.
2017. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom még hetes te cigány embert csak az m1-en láttál...
2017. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, engem is jó párszor betaláltak ilyennel már. A rosszul van a felségem meg a terhes a feleségem, ez a duma ment mindig 100%. Azonnal a gázra lépni és elhajtani. Nyilván a piroson nem, olyankor bájosan szóval tartod és ha zöld lesz lelépsz.


Ha Smoke and Charm tag vagy akkor ilyenkor, na ilyenkor szereti mindenki ha kormolsz, jó nagyot oda a pofájába.

Egyik pillanatról a másikra már rohanna a tárcáddal, táskáddal, bármi értékeddel és az életben nem kapnál el. Eszedbe ne jusson megállni soha, ablakok felhúzni, ajtót belülről bezárni.

Engem még soha nem loptak meg, de már kellett végignéznem előttem lévő autónál egy ilyen szituációt. A kezüket kéne berakni a kocsi alá és padlógázzal áthajtani rajta a forgó kerékkel.

2017. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A hetes meg vagy cigány vagy valami ballibsis marha, na téged nyugodtan meglophatnak, meg is érdemled.
2017. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!