Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha ket elottem halado jarmuvet...

Ha ket elottem halado jarmuvet bemernek gyorshajtasert akkor engem mint harmadikat is bemeri a hordozhato traffipax vagy van valamennyi holt ido ket auto kozott?

Figyelt kérdés
Koszi a valaszokat.

#büntetés #traffipax #sebessegtullépés
2017. jún. 7. 19:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem volt tobb koztunk mint 5-10mp.
2017. jún. 7. 19:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy takarásban akkor bemér.

Egyszerre több kocsit is tudnak követni. Nincs holtidő, pláne nem 5 mp

2017. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es mennyi ido alatt kuldik ki a csekket?
2017. jún. 7. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint ilyenkor csak az elsőt szokták bemérni, mert hiába mérik be a másodikat is, rendes képet nem sikerül róla csinálni, meg el vannak foglalva az elsővel ilyenkor. Pontosabban arról van szó, hogy faluban 80-al elkaptam egy ilyet, valaki után mentem, de azóta sem jött semmi.
2017. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor remenykedek
2017. jún. 7. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyivel lépted túl?

Ha max 15-tel, akkor biztos nem küldenek semmit.

2017. jún. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kb 20-30al
2017. jún. 8. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy 20 vagy 30.

Ha mondjuk 50 a megengedett, akkor 68-tól készítenek fotót (15 + 3 ráhagyás mérési pontatlanság miatt).

De az autók órái általában 5-12 %-kal többet mutatnak, mint a valós sebesség. Vagyis, nagyjából 72-75 felett kellett mutatni az órádnak, hogy csekket kapj. (Ez alatt csak helyszíni bírság van, de akkor meg kellett volna állítania a rendőrnek.)

2017. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!