Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Stoppolás egyedül nőként...

Stoppolás egyedül nőként mennyire veszélyes? Szombat délután Pécs-Győr/Székesfehérvár/Veszprém között.

Figyelt kérdés
Vonatút 6-12 órás sok átszállással.
2017. jún. 21. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem életbiztosítás ,van esélyed bajba kerülni. Minimum gázspray legyen nálad kéznél.
2017. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
72%
Nem tenném.Már 10 évvel ezelőtt is elég érdekes arcokkal találkoztam,be is fejeztem a stoppolást,ma már veszélyes,főleg egyedül.Oszkár.com-ot nézd meg,olcsó,és biztonságosabb.
2017. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Paprikaspray mindig van nálam. Néztem a telekocsis oldalakat, az a gond, hogy reggel indul Pécsről, de nekem szombat délután 3-4ig tanfolyam, legkésőbb 5-re érek be Pécsre.


Köszi! Megnézem oszkaros oldalt.


Esetleg ha valaki közlekedik a vonalon, pécsi buszmegállóból Sz.fehérvári vasútig vagy ilyesmi irányba (Szombathely is jó még) akkor szóljon. :D

2017. jún. 21. 11:38
 4/11 A kérdező kommentje:

"Sajnos erre a viszonylatra és időpontra nincs aktív autóshirdetés. Iratkozz fel hirdetésfigyelőnkre, hogy automatikusan értesülj ha ad fel valaki megfelelő hirdetést! "


Beírtam az összes várost ahonnan haza tudok jönni vonattal 1-1,5 órán belül átszállás nélkül.

2017. jún. 21. 11:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézz Pécs - Budapest és bp - Győr utat
2017. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szekszárd fele megy Pécsről, az túl nagy kerülő.

Szekszárd-Győr van, de csak másnap.

Asszem kénytelen leszek vonattal indulni másnap reggel, Pedig az + idő és +szállás + kaja pénz. :(

2017. jún. 21. 12:24
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem világos, hol akarsz pontosan kikötni, de 6 órakor megy este busz Székesfehérváron át Győrbe, oda is ér bő 4 óra alatt. Annál stoppal sem gyorsabb. És Veszprémbe is el tudsz jutni, fehérvári átszállással.
2017. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenképpen vonattal szeretnék menni, 4 óra rengeteg pisilés, felállás, járkálás, mozgás nélkül. Vonaton tudok járkálni, állni. Pápa a célpont.
2017. jún. 21. 13:15
 9/11 A kérdező kommentje:

Szombathely felé megyek vonattal, átszállás nélkül, és majd alszom valahol a vasút környékén, reggeli elő vonattal meg haza.

Októberig ezt el lehet játszani... Addig meg kitalálok valamit.

2017. jún. 21. 13:54
 10/11 A kérdező kommentje:
*első
2017. jún. 21. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!