Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért a Stohlt támadja/cikizi...

Miért a Stohlt támadja/cikizi mindenki? Nem akarom védeni, kapja meg ami neki jár! DE Ő NEM GYILKOS, mint a drogos Császár Előd! És büntetlenül megúszta? Ez a FELHÁBORÍTÓ! És most éli világát nyugodtan!

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van ama bizonyos régi, rómaiaknak tulajdonított mondás, miszerint a népnek kenyér és cirkusz kell. Kenyér vagy van, vagy nincs, viszont most Stohl a cirkusz, amin lehet közösen anyázni. Addig sem foglalkoznak mással...
2010. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Sajnos épp az,hogy még nem gyilkos,de nincs messze tőle,bármikor azzá válhat.Nem tanul a hibáiból,erre nem lehet mit mondani: egy hülye.
2010. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert ez sokaknál kiverte a biztositékot,hogy semmiből nem tanul..,és már másodszor!Egyébként azt hiszem a "Fókusz"-ban a riporter megkérdezte Stohlt,hogy tanult-e az esetből..,és stohl nem mondott semmit csak a rántott egyet a vállával,és az arcára volt irva,hogy"most mit mondjak"... Valahol sajnálom,de ha ez nem volt egy életre lecke,hogy megtanulja,részegen,drogossan nem fog többet vezetni,akkor semmi...
2010. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Elsőnek igaza van, csak annyiban tér el a véleményünk, hogy ahol van (sok) kenyér, ott nem kell a cirkusz. Média is gerjeszti ám az egész cart. De láthattátok, amint jött más "produkció" (árvíz), máris háttérbe

került a tegnap "főgonosza"...

2010. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Császár Előd karrierje is kettétört, neki vége lett Magyarországon. Stohl se fog börtönbe menni, de az ő karrierjének is vége, és ez így van jól. Milyen példát mutatna a fiataloknak? Az lenne az üzenet, hogy ebben az országban akinek pénze van, ismert mindent megtehet. Van ebbe egy kis politika is... 8 évig nézte az ország hogy röhögnek a képünkbe a bűnözők, tolvajok, sikkasztók, csempészek, drogosok. Az emberek rendet akarnak. És az is hozzátartozik, hogy ha egy bedrogozott részeg ember visszaesőként balasetet okoz, vállalja a következményeket.
2010. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

én sem voltam ellene ediig. de ez már sok amit csinál,nem elég hogy majdnem alkoholmérgezéssel vezet,még drogos is,és ártatlan emberek meghalhattak volna miatta.szegény öregúr szerinted hogy épül fel 70 egynéhány évesen combnyaktörésböl?

És aki látta vasárnap a frizbit,szegény csajhoz aki az egyik autóban ült,orvost kellett hivni,mert rosszul lett.

jaaa és az sem utolsó dolog,hogy megcsinálja a balesetet,és akkor a barátnöjére akarja átruházni,erre volt esze,de hogy megkérdezze ki hogy van,vagy elnézést kért volna...ááááá hogyan ?! hááát ö a hatalmas sthol.

na szóval,remélem nem egedik ki többet utcára autóval emberek közé,mert egyszerüen nem odavaló.

Ön és közveszélyes.Én tudom milyen egy autóbalesetet feldolgozni,sajnos nekem is volt,én jeges úton szálltam el,és nem kicsit.szóval ennyi a véleményem az ország Bucijáról,akinek nem tetszik lehet lepontozni,akkor is eza z igazság.

2010. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2236 os vok.

még annyit hozzátenék,hogy kiváncsi leszek nagyon büntijére,gondolom ejnye-bejnye bucikám lesz.pedig van a rovásán böven: visszaesés,ittas vezetés,drog,(nem a semmiért megy elvonora)cserbenhagyás stb ezért egy átlagembert a helyszinen megnyuznak.

2010. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És úgy tudom 110 km/h-val okozta a balesetet..:S Sztem tuti egy pillanatra elszenderült és akkor csatttt!
2010. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Utolsó: ejnye-bejnye, rettenetes a helyesírásod és túl indulatos vagy.
2010. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt kinek szántad utolsó???
2010. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!