Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » EU be akarja vezetni a 30...

EU be akarja vezetni a 30 km/h sebességhatárt. Ez nem sokkal veszélyesebb?

Figyelt kérdés
50-nél is egy csomóan mobiloznak vezetés közben, 30-nél kb. mindenki fog, mert halálra unja magát 30-as sebességnél. Mindenki előzgetni fogja a 30-al menő autókat. Ott a gazdasági oldal, minden lassabban fog városon belül odaérni a célhoz.
2017. júl. 5. 19:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez teljes mértékben hülyeség. Máskor feküdj le hamarabb. Ne böngéssz a neten ilyen légből kapott marhaságokat.
2017. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

Van ilyen tendencia, sok új 30 - as korlátozás van Németországban. Vannak falvak, ahol ki van írva: Freiwillig - önkéntes 30 km/h és az ökör annyival is hajt. Szerintem is veszélyes, csak elkalandozik az ember, nem lehet felkapcsolni magasabb fokozatba, még csak nem is gazdaságos.


A közlekedés megerőszakolása, ha annyira aggályos valahol a gépjárműforgalom tiltsák be, tereljék el.


Teljes mértékben felesleges.

2017. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Katasztrófa lenne, meg is bolondulnék. Az 50 is kevés.
2017. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan veszed?
2017. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Volt egy ilyen eszement ötlet, de egyenlőre nincs napirenden.
2017. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

A tipikus kattintásvadász hoax iskolapéldája.

Az EU csak javaslatot akar kidolgozni, hogy a városok vezetése a belterületein (a belvárosok szűk utcáiban) alkalmazza a 30-as sebességhatárt. Teljesen jogos.

A helyszínen lőném főbe azt, aki pl. egy budapesti VI. kerületi szűk utcában, ahol két oldalon végig parkolnak, képes lenne 50-el végigmenni. Bárhonnan kilép egy gyerek a takarásból, ott hal meg.

2017. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, csak a forrást felejtettem le:

[link]

2017. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

Igen, egy buta nő agymenése ez , de ügye ő bizonyára okos... én az 50-et nem szeretem ezért megyek 64-el :) Amúgy sokkal több lenne a dugó mert valaki komolyan veszi meg a szmog ami asszem nem túl egészséges ( szerintem ) szóval jobb ha hagyják így. Én a eoru motoros útdíjtól jobban félek. Főnököm hibriddel jár neki olcsó lenne nekem meg a környezervédelmi besorolásom 02... a főnököm lazán kifizeti az útdíjat, én mag nyögném mert nem tudok jobb autót venni, mondjuk így igazságos, mert egy gané munkás menjen a búsba ha nem tud spórolni autóra :D :D :D


Nem lesz hosszú távú ez az EU, Nastradamus is megjósolta.

2017. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit olyan, mint a kormány "Brüsszel veszélyes lépésre készül" propagandája. Jól megijednek tőle az emberek, miközben kamu már a kérdés is... Mert tényleg volt olyan indítvány egy uniós szervnél, ami sebességcsökkentést írna elő, csak èpp a részletekben lakik az ördög: nem mindenhol, hanem bizonyos műszaki paraméterekhez kötötten. Magyarországon ez praktikusan a 30-as zónák további terjedését jelentené a sűrű beépítésű területek mellékútvonalain, de mondjuk az Üllői úton nem kellene emiatt visszavenni a sebességhatárból.
2017. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
*Nostradamus ( ezért kell kimásolni a nevét nem leírni)
2017. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!