Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Telki lakosok / ingázók:...

Telki lakosok / ingázók: milyen a Telkit Budakeszivel összekötő út télen?

Figyelt kérdés
Takarítják rendesen? Egy környékbeli ismerősöm állítása szerint nem, mivel természetvédelmi terület határán vezet az út. Jó lenne ha egy helyi lakos tudná ezt igazolni vagy cáfolni. Köszönöm.

2017. júl. 7. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én régebben laktam Telkiben, akkor nem volt gond az úttal.
2017. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pitbullrozsaszin válasza:
Nekem a barátom Budajenőn lakik. Sokat járok arra. Télen nem volt olyan mikor mentem, hogy busz nem tudott volna eljutni A-ból B-be. De mondta a barátom volt olyan hogy egy-két busz nem tudott elindulni vagy a hó miatt, vagy a lefagyás miatt vagy, hogy szar a busz. Amugy az út nem rossz Budakeszi- Telki között, de nem is a legjobb....Van egy nagy bukkanó a pátyi elágazás elötti kanyarban. Nem kátyú még... de busz és a kocsik is ott eléggé lassítanak.
2017. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!