Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Én reagálom túl, vagy tényleg...

Én reagálom túl, vagy tényleg basztatásként gyorsít fel a kocsi a házunk előtt?

Figyelt kérdés

Van egy emberke, akivel igencsak rosszban vagyok. A lényeg hogy úgy vezet, mintha valami gyorsulási versenyen lenne, amikor meg az utca középbe (kb a házunk elé ér) jól begyorsít, amit a sportkipufogó miatt hall az ember


Ezt direkt csinálja, vagy csak véletlen? Nem tudja elvileg hogy hol lakom.



2017. júl. 9. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Én ezt úgy oldottam meg, hogy ügye 1 sávos az utcánk és 3 méter helynek meg kell lenni az autóknak. Féloldalasan megállok mindig a ház előtt és 3 méter 12 centi marad, 10 ből 8 autós lassít. Lehet az ilyen nem lassítana , de ki lehet próbálni. Amúgy én használok DOM kamerát is, hogy figyeljem a kocsit ha valaki összekarcolja direkt szépen megy a feljelentés.


Ha már fekvőrendőrt nem tesz a város az utcánkba, pedig mindig könyörgünk érte..

2017. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

túlreagálod...ilyen macskajancsik mindenhol vannak, azért élnek, hogy a másikat szívassák...


ő unja meg előbb...soha ne keress szemkontaktot az ilyennel, kerüld ki, ha lehet..


tudod a mondást: szart sem ér a bosszú hatalom nélkül..

2017. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet szórakozni próbál vagy csak szimplán meghúzatja mindenhol a kis varrógép motort. :D
2017. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!