Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kresz Vizsga előtt eléggé...

Kresz Vizsga előtt eléggé ideges vagyok, illetve izgulok nagyon. Sajnos ilyen típus vagyok, mivel más dolgoknál is ez van. Milyen "gyógyszert" illetve gyógynövényeket ajánlotok ilyesfajta problémákra?

Figyelt kérdés
Hallottam a SEDATIF PC-ről is...valaki esetleg valami tapasztalat?!?!
2010. jún. 2. 15:06
 1/6 anonim válasza:
Egyél csokit.
2010. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igyál citromfű teát, kapható dm/rossmann/gyógyszertár!
2010. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Könnyü a kresz, nyugi. Bár ezzel nem sokat segítettem. Ha azon töröd magad, hogy nem mész át, akkor nem is fogsz.
2010. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nyugalom, majd kinövöd... Én is izgultam régebben, de már megvan a vizsgarutin. Államvizsgára is nyugodtan mentem be:)

Amúgy a kresz meg teljesen egyszerű dolog, nem lesz semmi gond vele. A képeknél kell jobban figyelni, mert azon könnyen elmehet. A többinél meg, ha nincs lövésed jelöldd a leghosszabb választ.

2010. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is izgultam a kresz, a gyakorlati és a forgalmi vizsga előtt is. Szerintem a gyógyszer felesleges

A forgalmi vizsga ami jobban szortírozza a tanulóvezetőket.

Szerintem ezt nem lehet kinőni max az lehet hogy nem érdekel és úgy van vele az ember, hogy megpróbálja újra.

2010. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egy feles elötte és kész ajánlom a vodkát mert az butít legkevésbé
2010. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!