Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Foglalkoznának vele a rendőrök?

Foglalkoznának vele a rendőrök?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy megyek a főútvonal, mindaddig, amíg szemből nem érkezik egy kopó. Következő lépés az lenne, hogy ha közel értek, akkor bemutatnék nekik.

Véleményetek szerint foglalkoznának vele?

Szerintem nem érdekelné őket.

De kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.

UI: NEM fogom kipróbálni.

Csak a véleményeteket szeretném kikérni.


2017. dec. 31. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
ez rendörség elleni bünténynek számitana de szerintem ilyen pitiáner dolgokkal nem is foglalkoznak
2017. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Rendőr függő. A legtöbb már csak azért utánad megy mert mit képzelsz te magadról, hogy mered ezt... És ha utánad mentek fognak a kocsiban is hibát találni, ha hiba van csekk is lesz.
2017. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez rendőrtől is függ, meg hogy mennyire érnek rá. De megfordulhatnak, leállíthatnak és egy jó alapos ellenőrzést kaphatsz így a nyakadba.
2017. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan rendőrt fogsz ki aki képes felhúzni magát ilyen gyerekes hülyeségen akkor utánad megy és addig fog ott szaglászni ameddig nem talál okot rá hogy megbírságoljon téged. És fog találni, mert mindig találnak valamit amibe bele lehet kötni, és ha nagyon akar belefog kötni.

De ha jó napja van akkor maximum nevet egyet és nem megy utánad. Vagy ha utánad menne de épp kiadtak neki parancsot hogy jelenése van XY helyen akkor meg csak azért nem mehet utánad. De mivel van kamerájuk, felvételt visszanézhetik beazonosítják ki vagy, a rendszámod alapján és megtalálnak ha nagyon akarnak.

2017. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán tökös legény lennél, Németországban próbálnád meg (600-4000 euró).
2017. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekelne, hogy ettől kinek lesz jobb, miért lesz szebb a világ, ha bemutatsz egy rendőrnek? Vagy úgy általában bárkinek?
2018. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!