Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » PÁV 4 ről milyen tapasztalatok...

PÁV 4 ről milyen tapasztalatokkal rendelkeztek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudom van ezzel kapcsolatban már több kérdés, és mostmár énis érintett vagyok örödjére üs sikertelen vizsgát tettem (Baranya, Pécs) Pestre kell mennem Pávra, kíváncsi vagyok ki milyen gyorsan kap időpontot, mennyi az átfutási ideje a jelentkezési időtől, odáig, hogy felmenjek Pestre. Mennyire kell "félnem" a nehézségétől? Véleményeitekre, tapasztalataitokra vagyok kíváncsi. Februárban voltam munkaalkalmasságin, ott is volt pszichológiai rész reflex vizsgálat stb.. (MÁV). Ott teljesen átlagosnak bizonyultam, és magam sem érzem, hogy alkalmatlan lennék a közlekedésre, hiszen nem a vezetéssel volt gondom hanem ilyen dolgok hogy parkolásnál nem tudtam másodjára bejátszani az autót( párhuzamos előre) ez inkább rutintalanság mert mondjuk csak 1x 2x gyakoroltam. Teljesen hülyének degradálnak önbizalmamnak sem tesz jót. Szóval félek mert kezdem elhinni hogy alkalmatlan vagyok.
2018. ápr. 7. 13:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért bocsánatot kérek, aprók a betűk a telefonomon.
2018. ápr. 7. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!