Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki utálja az embereket, az a...

Aki utálja az embereket, az a vezetési stílusában is megmutatkozik?

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 05:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltėtlenül.
2018. júl. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenesetre aki otthon, vagy a munkahelyén is gyűlölködik, agresszív mindenkivel, az vezetés közben sem különb. főleg a parkolóhely megszerzésében mutat élénk erőszakot..de ha lehet, minden autót megelőz mint egyesszámú ellenséget.
2018. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem a kettő nem függ össze: nekem sem a szívem csücske az emberiség, viszont amikor vezetek sokszor segítek másokon... múltkor megálltan én egyedül egy motorosnak segíteni aki felbukott egy kanyarban, adtam egy autósnak háromszöget, amíg az autómentő megérkezett, lemondok az elsőbbségről ha épp úgy adódik.

az pedig, hogy ha valaki megelőz mindenkit szintén nem függ össze az utálattal, csak nem akarja a másik hülyeségét figyelni.

2018. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok autós utálja a bringásokat, de nem azért, mert utálják az embereket. Azért büntetik meg az autósok a bringásokat dudálással, leszorítással, előzéssel majd hirtelen fékezéssel, stb, mert a bringások a kanyarodási szabályokkal nincsenek tisztában, a legváratlanabb pillanatban karjelzés nélkül kanyarodnak, jobbról előznek mozgó járművet, ha valaki szól nekik emiatt, anyáznak, középső ujjukat mutogatják, rácsapnak az autó oldalára, vagy behajtják/leverik a tükröt.

Normális bringások is vannak, érdekes módon velük nincs problémájuk az autósoknak.

2018. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!