Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mivel lehet viszonylag biztons...

Mivel lehet viszonylag biztonságosan zárni a biciklit?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszerezni tavaszra egy bicajt, kb 60-70e ft értékben. Egyetemi koli előtt van biciklitároló, oda tenném. Viszont mivel mostanában eléggé elszaporodtak a lopások, szeretnék valami tartósabb, biztonságosabb zárat tenni rá. Milyet érdemes beszerezni?

2019. febr. 23. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
A tolvajkergetőknek van egy nagy zártesztje. A youtuben fent van. De am mindegyiket el lehetlopni.
2019. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ilyet szereltem a kerékpáromra:

[link]

kiegészítve ezzel:

[link]

Gyorsan zárható, a lakat része fixen marad a bringán.

2019. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

70 ezres bringát nem szokás ellopni, de ha viszik, akkor tehetsz rá bármit, nem fogja megakadályozni a lopást.


Én két dolgot tennék: Ha van olyan biciklitároló, amit feltűnően figyel kamera, akkor oda tenném le, a legolcsóbb 100 Ft.-os lakattal. A másik, hogy tennék rá egy feltűnő matricát, amin az szerepel, hogy "GPS tracked". Az amatőr tolvajokat már önmagában elriasztja ez a két dolog, a pofikat meg úgysem fogja érdekelne a 70 ezres bringád...

2019. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
2019. febr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a hervisben vettem láncot, annyi a hátránya, hogy kicsit nehéz

vagy még u-lakat ami jó csak az nem mindenhol működik a mérete miatt

egyébként az a jó ha valamelyik ezek közül van, mert ha körülnézel a legtöbb ember ilyen ollóval szétvágom típusú sodonyzárral lakatol, így a tolvaj talán nem fog elkezdeni egy lánccal bohóckodni

2019. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy vastag láncot. sajnos nehéz, de az legjobb. esetleg még pluszba egy U lakat, persze a normális abból is nehéz ám :)
2019. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!