Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kerékpárosok! Vertetek már...

Kerékpárosok! Vertetek már meg titeket autósok azután hogy reklamáltatok valami miatt? Vagy ért akármilyen atrocitás?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 éve bringázok Budapesten közlekedésszerűen, pár hónapig futárkodtam is, soha nem ért komolyabb atrocitás.
2019. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Engem már megütött egyszer egy autós. Leszorított aztán reklamáltam neki, gyorsan kiszállt és ököllel a hátamba ütött miközben próbáltam menekülni. Rendőrségi ügy nem lett belőle mert a rendszámot se jegyeztem meg.
2019. márc. 14. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Nem vagyok kerékpáros, de Budapestre autóval én 2 doboz nyugtatóval szoktam menni.

Dudál, mindenki dudál, nem tudja miért, önkéntes KRESZ oktatók, semmi megköszönés, annyi pökhendi, fapofa alakot nem nagyon lehet látni az országban, mint ott.

Ott laktam 30 évet, de vissza nem mennék oda soha.

2019. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Hármas, akkor nálad van valami elállítva, mert ezt azért bőven meg lehet szokni.


Kérdező, engem gyalogosként vertek pofán, mert a kihalt kertvárosi utcán éjjel motort bőgetve és csikorgó gumikkal kicsivel mögöttem elrajtolt egy köcsög és megijesztett, én meg bemutattam neki. Aztán persze már nem volt olyan sürgős a bokszbajnoknak, jött egy kicsit verekedni. 1-1 lett a vége, azért kicsit sajgott utána a búrám, de úgy láttam neki is.

2019. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Autósként, állítólag lassan mentem a külső sávba a kamion mögött városba, kirángatott, fejbe rúgott ,leköpött közben kiabált és vétkem sorolta, nem lett semmi komoly bajom, felsőkategóriássy volt szóval nem hívtam rendőrt sem, mert a végén én lettem volna a gonosz, talál valami ügyvédet, még gyorshajtást is rámhúznak. :(
2019. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alex Fly ***** válasza:
Volt rá példa... Sokan a szabályok ismeretének hiányát agresszivitással pótolják. De ez kivételes eset; még a tulkok többsége is csak pofázni tud...
2019. márc. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szajkarate volt max.
2019. márc. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagy része csak az autóból pofázik. Nagyon kevés az olyan sofőr, amelyik komolyan gondolja a fenyegetőzést. Ezek szerint sajnos te pont belefutottál egy ilyenbe.
2019. márc. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bele sajnos.

Én is azt hittem hogy csak az autóból ugat majd csak. Csak vigyorogtam amikor azzal fenyegetőzött hogy leszed a bicikliről és beleveri a fejemet az aszfaltba. Amikor kinyitotta az ajtaját azt hittem csak kiszállást imitál hogy megfélemlítsen, de aztán elkezdett futni felém miközben üvöltötte hogy kicsinállak te ****** és jobbnak láttam menekülőre fogni, nem gyorsultam fel eléggé ezért még a hátamat elérte de nem estem le az ütéstől, sikerült leráznom.

Azóta nem szólok már be senkinek, amúgy sincs értelme mert még ők háborodnak fel. Elnézést sose kérnek.

2019. márc. 15. 12:15
 10/10 Desintegrator válasza:
100%

En bringazok is es autot is vezetek. Aranyaiban ugy erzem több a biciklis, aki halhatatlannak kepzeli magat, mint ahany autos (aranyaiban) tenylegesen veszelyezteti a biciklis biztonsagat. De vannak eszmeletlen bena vagy szandekosan bunko soförök, akik ala nem valo auto.

Ha bicikliskent egeszen biztos vagy benne, hogy nem te közlekedtel szabalytalanul es az autos volt annyira pofatlan vagy b4lf4sz, hogy teged veszelyeztessen, akkor en arra szavazok, hogy mutass be neki nyugodtan. Most mar tudod, hogy meg kell jegyezned a rendszamat es fel kell keszülni arra, hogy utanad fut... minel messzebb megy, annal többet kockaztat. Nyugodtan jelentsd fel, hadd veszitse el a jogsijat es kenyszerüljön az anyosülesre! Autoskent egyszerüen tudni kell, mennyire ovatosnak kell lenni, ha biciklisek vannak a közelben. Akinek nem valo a jogsi, annak segitsünk megszabadulni töle!

En az ertelmetlen dudalgatast utalom. Csak akkor bringazok az uttesten, ha nincs kötelezö biciklisav, de akkor is mindig a lehetö legszelen az utnak, es mindig kiszamithatoan. Semmmire sem megy vele az autos, ha ram dudal, mert szerinte utban vagyok es mert annyira gyöker, hogy nem fer el a savjaban, csak legfeljebb ram ijeszt.

Az atovezetes oriasi felelösseggel jar, ami a legtöbbekben nem is tudatosul. Nagyon könnyü ratenyerelni a dudara, de mivel a bicklis nem zart terben ül, sokkal hangosabbnak hallja a dudalast es megijedhet.

Van az a szituacio, amikor fel kell hivni az autosok figyelmet a hibaikra, söt, van aki csak abbbol "tanul". En is igy jarok el. Eddig meg csak szajhuszarokkal talalkoztam, de ha a ficko annyira hülye, hogy utanam jön, akkor hat legyen harc... meglatjuk mit ert 3 ev boxedzes es 20 ev futas. Nem engem fognak elitelni.

2019. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!