Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatok el vonattal...

Hogyan juthatok el vonattal Szabadkára?

Figyelt kérdés

Budapestről megy. Eddig értem. Utána néztem, de melyik időpontot kell néznem? Az időpontok az indulást és az érkezést jelölik?


Valaki volt már? Tudna mesélni?


[link]


2019. júl. 26. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az odafelé irányban feltüntetett 15:55-ös időpont érkezési időpontot jelöl: menetrend szerint ekkor érsz Szabadkára. A jobb oldalon látható 14:02-es időpont indulást jelöl: ekkor indul a 343 Ivo Andric hazafelé Szabadkáról.

Arrafelé még nem jártam vonattal, de akárhányszor jártam a Keletiben, a balkáni nemzetközi vonatok mindig késtek, nem volt olyan, hogy a kelebiai vonalon ne jöjjön össze valami borulás.

2019. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, hogy az esetleges menetrendvàltozások miatt inkább a mavcsoport.hu oldalon lévő menetrendi keresőt használd. Jelenleg pályafelújítás miatt csak ez az egy napközbeni vonatpár van és ez is kelebiai átszállàssal közlekedik.


Nekem a menetrendszerűséggel nem volt különösebb gondom, 10-30 perc plusz persze előfordult - de ez a pályafelújításo munkák kezdete előtt volt.

2019. júl. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kelebián át kell szállni egy szerb kocsiba, a magyar határőrök felszállnak, ellenőrzik az útleveleket, majd továbbindul Szabadka állomásra a vonat (15 perc).

Szabadkán nem szállhattok le rögtön, maradjatok a helyeteken, felszállnak a szerb határőrök, elveszik az útleveleket/személyiket és beviszik az irodába lepecsételni/megnézni (én kaptam pecsétet egy hónapja:), majd visszaszállnak és visszaosztják. A vonat még harminc métert megy a peronon, majd leszállhattok.

FONTOS hogy visszafele a 14.02-es vonatra kb. 13.30-13.40-ig lehet felszállni (ez a szabadkai állomáson ki van írva). Újvidék felől jön a vonat, kb. 5 percig van felszállás, majd 20-30 perces útlevélvizsgálat (jönnek az őrök, ellenőrzik a dokumentumokat). Ugyan 14.02-kor indul ténylegesen a vonat Kelebia felé, ekkor már nem lehet felszállni, erre figyeljetek majd.

2019. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!