Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKK Futár anomáliákkal találko...

BKK Futár anomáliákkal találkoztatok már?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy ott van az orrod előtt a busz, de nem jelzi a Futár, vagy épp ellenkezőleg, a Futár jelzi, csak busz nincs (pontosabban van, csak pl. jelzés nélkül száguld el). Vagy azt jelzi, hogy pl. 8 perc múlva lesz ott, de végül az csak mondjuk 3 perc (azaz esetleg lekéstél róla). Vagy ki van írva, hogy X perc, aztán állandóan módosul, és jóval később jön? Tehát mennyire megbízható szerintetek? A sofőrnek kell ki-bekapcsolgatnia ezt a rendszert?
2019. júl. 28. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó rendszer, legalábbis utasként szeretem, de azért néha találkoztam már a hibájával.


Szakadó esőben állok bent az esőtető alatt, Futár szerint busz 2 perc múlva jön.

Még jó, hogy kisétáltam a tető alól megnézni, mert épp érkezett.


Ha a tető alatt maradok, a sofőr se lát engem, én is későn veszem észre őt.

2019. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen.


Néhány példa:

- jármű nem jelentkezik be, azaz nem is látszik hogy jönni fog

- jármű szándékosan fantomjáratként közlekedik, az 1-es vonalon a kocsiszíni menetek jó része ilyen például és a BKK leírta, hogy ezen nem is akarnak változtatni

- betérős jàratoknál megkavarodik a rendszer és rossz menetidőt becsül (pl Ferihegy vasútállomás )

- végállomasi indulás módosul , de a rendszer ezt nem tudja előre és csak vársz , hogy mi lesz már

2019. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont az 1-essel járok gyakran, és mivel átszállok egy pár megállóra a 14-esre, a kocsiszíni járatok a kedvenceim... Esetleg az ilyeneket külön jelölhetnék, mint az alacsonypadlósokat.
2019. júl. 28. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!