Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest-Veszprém vonalon...

Budapest-Veszprém vonalon buszt vagy vonatot ajánljátok, ha a kényelem a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Írhattok konkrét járatot is. Köszönöm.
2019. aug. 6. 17:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%

Tehát, továbbra is állítom, hogy Budapest - Veszprém között közlekedik IC. Minden áldott héten két alkalommal hallgatom végig a hangosbemondót, de nem azért, mert ez a hobbym. A hangosbemondó szerint Budapest, Déli pályudvarról InterCity vonat érkezik a 3. vágányra, és továbbindul Szombathely érintésével Zalagaegerszegre.

Visszafele ugyanez: InterCity érkezik Szombathely irányából a 6. vágányra, és továbbindul Budapest, Déli pályaudvarra.

2019. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te valamit nagyon rosszul hallassz.:D

Szombathely érintésével IC Zegre.... Persze, max álmaidban. A Zalaegerszegi Göcsej IC véletlenül sem érinti Szombathelyt, legközelebb nyisd ki a füled.:)

2019. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom, hogy útba sem esik neki Szombathely, legalább nézz rá a térképre, könyörgöm! A bobai deltán fordul rá a 20-as vonalra, ahol először Ajkán áll meg

Ne vezesd félre a kérdezőt téves infókkap!

2019. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az eredendő kérdés Budapest - Veszprém vonalról érdeklődött, és íme konkrét példa, amelyet nem az álmaimban hallok, hanem minden héten ezt a két vonatot várom a veszprémi pályaudvaron. Az, hogy mit és hol fordítanak át, meg hova pakolnak, marhára nem érdekel, szerintem a kérdezőt sem, a lényeg Veszprém, mint érkező és induló állomás.

Itt a menetrend.


Budapest - Veszprém

[link]


Ez pedig a visszaút: Veszprém - Budapest

[link]

2019. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Te keverted bele Szombathelyet, én csak kijavítottam a hülyeséget, amit írtál.:)
2019. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%

Semmi hülyeséget nem javítottál ki. Én javítom saját magamat, ugyanis a hangosbemondó a következőket mondja:

Budapest, Déli pályaudvarról Zalaegerszegig közlekedő InterCity vonat érkezik a harmadik vágányra. A vonat továbbindul Ajka, Boba, Celldömölk és Szombathely irányába. Felhívjuk az utazóközönség figyelmét, hogy a Zalaegerszegig közlekedő kocsik a szerelvény végén találhatók.

2019. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Értsd már meg, ezt a gyorsoknál mondja ve, azok stokkos vonatok!!!

Az IC nem, annak az összes kocsija Zegre közlekedik! Ez már fáj, de tudod mit? Nem vitatkozom veled, sötét vagy, mint az éjszaka. Én itt befejeztem.

2019. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Jaj mi van itt?:)
2019. aug. 8. 13:15
 19/20 anonim ***** válasza:
Kicsit vicces az ügy, de valaki mindenáron el akarja a kérdezőt küldeni Veszprém helyett a szombathelyi IC_vel egy dunántúli körutazásra. Bp-Veszprém között jópár személy és gyorsvonat jár meg a napi egy pár Göcsej IC. A Szombathelyre járó IC-k Győrön és Csornán át közlekednek, úgyhogy aki Veszprémbe akar utazni annak ezek a vonatok nem igazán ajánlottak.
2019. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, ezt próbáltam a 79%-osnak elmagyarázni, csak nem sikerült.
2019. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!