Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Népliget Kecskemétre közleke...

A Népliget Kecskemétre közlekedő buszon van wc?

Figyelt kérdés
1,5 óra az út, megálláni gondolom nem szokott vagy nem tudom, ha valaki járt már vele megírná milyen?
2019. aug. 11. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben utaztam, de a másik irányba,kecskemétről budapestre. Ha jól emlékszem legtöbbször nem volt, de volt amikor volt. Nem lehetett tudni előre. Nekem nem volt gond, másfél órát könnyen kibirtam. Hosszabb, külföldi utazásnál 4 óránként álltunk meg wc-zni. Persze volt wc a buszon, de azt mondták ne használjuk, csak nagyon sürgős esetben, és különben is egy egészséges embernek 4 órát ki kell bírnia.
2019. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Lehetőség szerint vonatozok, csak van hogy nem megoldható.


Ezt az utolsó mondatot mindig olvasom ilyen kérdéseknél, de azt hozzá kell tenni, hogy egészséges ember nem tenné fel a kérdést valószínűleg, mert fel sem merül benne legalábbis gondolom. :)

2019. aug. 13. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, ezt mondták nekünk a buszon, nem az én megjegyzésem volt, még ha úgyis tűnik a válaszomból. A 4 óra nekem is sok, főleg ha sokat iszok a meleg miatt. Azért elvárható lett volna, hogy egy kicsit sűrűbben megáll a busz, vagy rendesen lehet használni a busz wc-jét.
2019. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ah, ugyan, gondoltam vagyis sejtettem nagyjából, hogy buszosok mondhatták :D


Csak általánosságban gyakran elhangzik, buszosok sem gondolnak bele, hogy nem mindeki van hozzászokva ehhez úgy mint ők, főleg ha még meleg is van, vagy akár pánikbeteg, klausztrofóbiás vagy hasonlók.^^"

2019. aug. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!