Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » SZOMBATHELYIEK, milyen busz megy?

SZOMBATHELYIEK, milyen busz megy?

Figyelt kérdés
Teljesen vakon, az ismeretlenbe felköltözöm holnap szombathelyre. A vasutállomástól a szent istván parkba kell eljutnom minden héten, illetve még a buszpályaudvarig. Mielőtt ide írtam volna előtte rengeteg féle képpen próbáltam utánna járni de nem ment, hogy mégis hogyan tudnék eljutni , milyen busszal (mondjuk az nagyjából megvan) de hogy este is járnak buszok? Például ha a vonat 23:00 -ra ér be akkor kész vége maradt a taxi?
2019. szept. 9. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A 2A 2C 7 26 29A 29C buszokkal lehet eljutni a vasútállomàstól a Szent István parkig, illetve a 7-es esetében a közeli Nyugdíjasok Otthona megállóig. A 22 27 buszok szintén megállnak a közelben. A 7-es és a 27-es érinti az autóbusz-állomást is. Az utolsó jàratok 22 óra körül indulnak.
2019. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszod sokat segitett :) azt esetleg megkerdezehetem hogy nagy altalanossagban milyen gyakorisaggal jarnak ezek a buszok? Nagyjabol 10-20 perc igaz?

Remelem azert nem veszek el ebben a varosban :)

2019. szept. 9. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Vonaltól függ és nem is fésültem össze az érintett vonalak menetrendjeit, de nagyjából 20-30 percenként biztosan van valamelyik eljutasi lehetőség.
2019. szept. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem olyan nagy táv, igaz nem is kicsi, de akár gyalog is el lehet menni, van pár rövidebb útvonal, én inkább sétálnék 30 percet akár húzható bőrönddel is, minthogy kifizessek 10 perc utazásért több száz Ft-ot.
2019. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!