Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecentől komáromig hogy...

Debrecentől komáromig hogy jutok el a legegyszerűbben vonattal?

Figyelt kérdés

2019. szept. 24. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Itt még időpontot is megadhatsz.

[link]

2019. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Utazz InterCityvel Zuglóig, onnan a Keleti pályaudvarra az 5 7 7E 8E 108E 110 112 133E buszokkal juthatsz el (Pasarét, Albertfalva, Blaha Lujza tèr, Kelenföld, Gazdagret ill Thoman István utca felé utazz velük). A Keletiből óranként megy InterCity Komáromba. Az atszállasi idő pont kényelmes, ha nem késik a vonatod: 30 perc Zuglo es a Keleti között.
2019. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Zuglóig ha elértem az állomáson leszallok, onnan hól találom a buszt amivel elmegyek a keletibe? Oda vissza mennyiből jönnek ki, egy nap alatt oda vissza akarok jutni 2-3 óra radim lenne csak ott
2019. szept. 24. 13:49
 4/14 anonim ***** válasza:

Lemész a lépcsőn mész egyenesen és máris látni fogod jobb oldalon a járdaszigetet, ahol megáll. Ha bizonytalan vagy, akkor nézd meg előtte streetview-n.

A buszra a vonaljegy 350 Ft. A vonatjegyet ki tudod számolni az elvira.hu-n. Itt függ attól, hogy melyik vonattal mész, milyen kedvezményt veszel igénybe, stb. Ha teljes árút nézed, akkor kb. 13 ezer oda-vissza mindennel együtt.

Érdemes neten venned a vonatjegyet, mert akkor 10 vagy 20% kedvezményt kapsz rá, ami ilyen távolságnál már jelentős összeg.

2019. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak vissza felé a bonyolultabb, meg mindent időben elérni a vonatot de tényleg érdemesebb neten megvenni, a vonatjegy ugyan olyan mint egy buszjegy csak arra az napra időre vonatkozik?? Ha lekéstem vennem kell új jegyet??
2019. szept. 24. 19:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Adok egy tanácsot még én is amit mások előttem nem írtak le! Budapesten nagyon könnyű eltévedni, mert nagy a város és sok a busz villamos és metró járat és trolibuszok is vannak (olyan mint a sima busz de van áramszedője nem motorral megy) és ezek sok irányba mennek és ha nem tájékozódsz alaposan akkor nagyon könnyű eltévedni. A járó kelőktől segítséget nem érdemes kérni mert sok a külföldi a forgalmasabb helyeken, mindenki siet, sokan nem is válaszolnak neked elsétálnak melletted aki tud segíteni az pedig lehet azt se tudja hogy kell eljutni oda ahova te akarsz. Valami okos telefon alkalmazás kéne neked azzal terveznél útvonalat. Van ilyen a nevét most nem tudom. Talán BKK a neve keresd meg. Az segít térképpel útvonalat tervez neked!
2019. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát oda felé út már kábé meg van hogy fogok odatalalni, csak a vissza út már bonyolultabb, meg aztán még mondhatni soha nem utaztam vonattal
2019. szept. 25. 00:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell buszra szállni, ha Kőbánya-Kispesten szállsz át a G43, S36 vonatok egyikére, amivel Kelenföldig utazol, és ott szállást fel a komáromi vonatra.
2019. szept. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
akkor most hogy menjek oda? melyik a jobb? meg visszafelé hogy??
2019. szept. 25. 08:25
 10/14 anonim ***** válasza:

IC-vel vagy sebessel menj el Kőbánya-Kispestig, onnan általában a peron másik vágányáról indul minden óra 27-kor és 57-kor a vonat Kelenföldre (két megálló, 14 perc), onnan :25-kor IC, :28-kor személyvonat megy Komáromba.

Van még a Hortobágy EC 5:23-kor Debrecenből, ami közvetlenül megy a Keletibe, illetve Kelenföldre, arról is át tudsz szállni, délután megy visszafelé.

Használd az elvira.hu-t.

2019. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!