Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Etele térről, Váci út -Zsilip...

Etele térről, Váci út -Zsilip út (13 Ker. ) Hogy a legegyszerűbb? Nem vagyok Pesti.

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
A 4. kerületben van a Váci út és a Zsilip utca kereszteződése. Nem erre gondoltál véletlenül?
2019. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MrPifta ***** válasza:
100%

és a google maps nem működik Pesten kívül?

M4-es metróval Kálvin térig, onnan M3-assal Árpád hídig. Majd pici gyaloglás visszafelé.

Jegyet vegyél, mert abból kapom a fizetésem :D

2019. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Váci ut 110.Irodaház. nyugdijbiztosito.Árpád hídnál
2019. okt. 1. 15:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Elméletileg 1.villamos
2019. okt. 1. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az egyes villamos jó, de itt meg tudod nézni a lehetőségeket:

[link]

2019. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Így már megvan. Köszönöm a segítséget!
2019. okt. 1. 15:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fontos: a Nyugdíjbiztosító NEM a Zsilip utca közelében van, hanem a Váci út és a Róbert Károly körút kereszteződése közelében. A félreértést az baromság okozhatja, hogy a XIII. és IV. kerületeken is áthaladó Váci út házszámozása újraindul a kerülethatáron.


Még fontosabb: a Nyugdíjfolyósító Igazgatóság a Váci út 73. alatt működik. Ez van az előbb említett helyen, az Árpád híd M közelében.


Legegyszerűbben az 1-es villamossal érheted el.

2019. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MrPifta ***** válasza:
többen írják az 1-es villamost, de az lassabb mint a metró, átszállással is.
2019. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Ha az Árpád hídnál van, én tuti nem metróznék.

A villamos kényelmesebb, nincs átszállás, nem eldugva megy a föld alatt és mivel van ülőhelyed is, el tudod foglalni magad rajta (itt ezen a ponton nyersz sokkal több időt, mint amennyit veszítesz az esetlegesebb hosszabb út miatt).



Egyébként engem minden ilyen kérdésnél meglep, hogy az emberek nem ismerik a FUTÁR-t, sokmindenre jó:

[link]


Én ezt használom utazástervezésre, menetrendhez.

MÁV esetén is a sajátjukat, azt is megnézem, az adott vonalon éppen van-e késés.

2019. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megtaláltuk,köszi mindenki :)
2019. okt. 4. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!