Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mire jó az, hogy a szegedi...

Mire jó az, hogy a szegedi trolik és villamosok oldala reklámmal van elcsúfítva?

Figyelt kérdés

Szerintem egy Skoda 15Tr trolibusz és egy Tatra villamos sokkal normálisabban nézne ki (amúgy szerintem tök menő járművek), ha nem lenne teljesen telefestve az oldaluk (pl; Telekomos) reklámokkal. Itt van 2 kép, amiről kiderül, hogy miről beszélek:

1: [link]

2: [link]

Talán túl szegény az SZKT, és csak a reklámokból származó bevételnek köszönhetően tud fennmaradni? Vagy miért? Szerintetek nem viszik ezzel nagyon túlzásba a reklámozást? Mert szerintem ez már azért durva.



2019. okt. 22. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ó, ezek szerint nem ismerted még a telireklámos SOLE-Bengálikat :) Ez egy komoly bevételi forrás a helyi közösségi közlekedésben. Lehet vitatkozni, hogy hol , mikor, mekkora reklám fér bele, de az biztos, hogy minden korlátozást meg kell fizetni - pl jegyekből vagy adókból.
2019. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tömegközlekedési vállalatoknál régóta adnak el felületeket reklámozásra.

Nem szépek a hirdetések, de bevételt jelentenek, nem csak Szegeden vannak tele reklámmal a járművek.

2019. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a versenyautónkon jòl áll a reklám. :)
2019. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a legtöbb busznál így van,nem fognak azért nem hirdetéseket rátenni a buszra és ezaltal pénztől elesni mert hejj de csúnya lesz tőle a busz
2019. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Nem szépnek kell lennie egy busznak, hanem a feladatát kell ellátnia. Jelen esetben két feladata van:

1. Tömegközlekedés

2. Médiamegjelenítés

2019. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont Szegeden aránylag esztétikusan vannak ezek megoldva, illetve nem is mindegyik villamoson/trolin vannak, pl. az Ikarus-Skodákon és a Pesa villamosokon jellemzően nincs.
2019. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bevétel.
2021. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!