Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van büdös a buszokon?

Miért van büdös a buszokon?

Figyelt kérdés
Aza piszok szag

2019. okt. 23. 13:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Csövesek, cigók, öregek...
2019. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mire gondolsz. Amivel én járok buszok, nem szoktak büdösek lenni. De kellemetlen szag jöhet utastól, illetve, ha nem takarítják rendesen a buszt, akkor is kellemetlen szaga lehet.
2019. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lusta takarítani a buszsofőr
2019. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert nem takarítják őket.
2019. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miattatok.
2019. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3:

Marhára nem a sofőrök szokták a buszokat takarítani.

2019. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6: A BKV-nál, esetleg az budapesti (eredeti) Volánbusznál lehet, hogy nem. Itt vidéken viszont nincs erre külön személyzet, minden sofőr a nap végén (vagy amikor hosszabb szünete van) kitakarítja a buszt, amin dolgozik. Olyat is szoktam látni, hogy a pályaudvaron várakozás alatt mossa a sofőr a szélvédőt.
2019. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6#

Hát nálunk marhára a buszsofőr takarítja...

Már amelyik...

2019. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert az ülésekbe beleivódik minden szag.
2019. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert a sok pondró telefingja, illetve igénytelenül, mosdatlanul, 100 méteres szájszaggal száll fel rá. A reggeli tüskére, tapifonozásra, miazmásra arra van idő, látja az app-on, hogy mikorra jön a busz, előtte 10 perccel kel fel, és összekapja magát, hogy elérje (hát, ha forgalmi ok miatt hamarabb ér oda, így járt), de a személyes higiéniára bezzeg nem futja.

Este ugyanez, a sok kannásborivó a pecsétes, fostos munkaruhájában, agyonizzadva utazik haza. Broáf.

A banyatankos öregek felett meg győz az inkontinencia, és a saját húgyszagukat nem érzik meg.

Mindezt megtetézi a sok Miss Pitcha "szuper" Chanel vagy DKNY kölnije literszám öntve. Hányva fakad az ember ezen szagok elegyétől.

...igen, buszsofőr vagyok... :D

2019. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!