Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 2 het mulva hetvegen szeretnek...

2 het mulva hetvegen szeretnek menni az Arkadba Pestre de nem tudom az utat. A nepligetbol szeretnem, tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
1x voltam haverommal de o mem er ra. Ertelmes valaszokat kernek. Koszonoom
2019. nov. 5. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
1-es villamos Puskásig, onnan 2-es metró az Örsig.
2019. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A bkk futár nevű alkalmazás segít 🙂

Vagy a Google Maps, ha gyalog mennél, viccesen kivul

2019. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*viccen kívül
2019. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1 es, korulbelul mennyi ido alatt ernek oda?

Amugy koszonom a valaszokat!!

2019. nov. 5. 16:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél óra lesz nagyjából az út
2019. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Amit az 1. válaszoló javasolt, nem rossz, de van két olcsóbb útvonal is.


Az egyszerűbb elindulni az Üllői úton kifelé, azaz a buszpályaudvar oldalàn maradva követni a felüljárón atvezető utat. 10 perc múlva elèritek a 3-as villamost, ezzel a Mexikói út M irányába kell utaznotok az elsőkènt érintett Örs vezèr tere M+H megállóig.


A màsik , gyaloglás nélküli olcsóbb opció pedig az M3 busszal utazni a Nagyvárad térig, onnan az M3 metróval a Deák Ferenc térig, majd az M2 metroval az Örs vezér teréig. Ehhez elegendő egyetlen vonaljegy fejenként és irányonként. Hétvégén az Újpest felé közlekedő M3 busszal a Nagyvàrad tér helyett az Astoriáig utazz, ott át tudsz szállnk az M2 metróra.

2019. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os, most nem azért, de a kérdező nem ismeri Pestet (a kérdésből ítélve). Így nem tartom jó ötletnek sem gyalogoltatni, sem fel- és átszállítani metró(pótló)kra. Sokkal macerásabb, könnyebben eltévedhet, ha eddig csak egyetlen egyszer járt arra, akkor sem egyedül.
2019. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolso, jo meglatasod van! Melyiket ajanlod akkor?
2019. nov. 5. 19:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Nepligettől 1-es villamossal Stadion megállóig, ott átszállsz a 2-es metróra és az Örs vezer teren leszállsz, és ott már meglátod az Árkád épületét.
2019. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is az 1-es vili, Puskás Stadion - 2-es metró, Árkád utat támogatom:) jegyekkel lehet, hogy rosszabbul jössz ki, de sokkal egyszerűbb így.
2019. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!