Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Utazási utalvány a vonat...

Utazási utalvány a vonat lehet érvényesíttetni? MÁV appal lehet jegyet venni kezdvezményesen?

Figyelt kérdés

Van ez az utazási utalvány amit rokkantsági ellátásban részelülők, meg még sokan mások kapunk.

A 16x50% és 2x90%-os pecsételős cucc.

Ezt a vonaton le tudja pecsételni a jegyvizsgáló?

Automatából vagy a MÁV appban meg tudom venni 50-es vagy 90-es kedvezménnyel a jegyet?

Az MÁV appban van "Ellátottak utazávi utalványa x%" Ezt kell választani?


Bocs, de inkább titeket zavarlak ezzel a láma kérdéssel mintsem a vonaton találkozzam egy megkeseredett kallerrel akinek már az oviban is 'utasleadásilap' volt a jele :DDD



2019. nov. 11. 21:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Máshogy akartam feltenni a kérdést, de átírtam, és nem javítottam, ezért lett ennyire suta :DDD

Szóval: Utazási utalványt a vonaton lehet érvényesíttetni?

2019. nov. 11. 21:30
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen, lehet. Pénztárban a pénztáros pecsételi le, automatás vagy e-vonatjegy esetén a jegyvizsgáló. Utóbbi ha jófej, nem pecsételi le és kapsz egy bónusz utat.
2019. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, majd a vonaton a jegyvizsgáló leírja (ő nem tud pecsételni, ahogy a kettes írja, mert nincs nála pecsét). Leírni le fogja, úgyhogy készítsd elő a papírt is, mikor a jegyed bemutatod (ez sem a jegyvizsgáló jófejségén múlik, őket is ellenőrzik, muszáj neki leírni).
2019. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, a páromnak volt ilyenje, volt, hogy a jegyvizsgáló nem írta alá, így 90%-al utazgattunk Budapest és Debrecen között. Kár, hogy alapból nem ennyi a jegy, mindenki letenné az autót és tele lennének a vonatok.
2019. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4: Ezt nem kellene hangoztatni. Ha elkapják, ráfázik, ennyi.
2019. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!