Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

Nyíregyházán hogy tudok eljutni a vasútállomástól a Kossuth Lajos Gimnáziumig?

Egy barátomat szeretném meglepni, viszont nem nyíregyházi vagyok, így nem tudom, hogy a legegyszerűbb. Előre is köszönöm!

2019. nov. 18. 17:05  Privát üzenet  

A válasz
2 vagy H32, és leszállsz a Luther háznál. Onnan egy rövid séta.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. nov. 18. 17:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

# 2/2Időpont 2019. nov. 18. 18:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Kollégiumától milyen busszal lehet eljutni a böszörményi úti campusra?
A Blaha Lujza térről szeretnék kijutni a csepeli Kossuth Lajos utca 154-be fodrászhoz. Pontosan hogyan juthatok el ide?
Hogyan jutok el a Debreceni Kossuth gimihez?
Szegeden az Anna kutnál (Tisza Lajos krt. és Kossuth Lajos sgr. Találkozása) a térfigyelo kamerák felvétele után buntetnek ha megszegem a kötelező haladási irányt vagy csak akkor...
Ha Monoron a Kossuth Lajos utcában leszállok a buszról, akkor mennyit kell sétálni a Junior Lovardáig? Abban az utcában hol van a megálló, hanyas szám alatt?
Ti szerintetek mi az a D2 hajó?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!