Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol áll meg a 200E busz a...

Hol áll meg a 200E busz a Határ úton?

Figyelt kérdés
A múltkor utaztam a belvárosból egészen konkrétan a pestlőrinci vasútállomás felé. Ugyebár a 200E jelenleg a metropotlas miatt bemegy egészen a Nagyvárad térig, és a bkk térkép pedig azt jelölte, hogy a határ úton is megáll (kifelé is), és hogy valahol a metrópótló megállójánál. Ennek tudatában szálltam le a 99-es buszról a Kőér utcai uszodábnál, majd elindultam megkeresni a 200-ast. Sehol se találtam. Azt viszont láttam, hogy a Nagyvárad tér felé megáll, így nem igazán értettem, hogy akkor most mi van. Végül felszálltam az 50-es villamosra, majd a kemény Zsigmond utcánál a 36-os buszra, es úgy ertem oda. A napokban valszeg meg kell ismételtem ezt az utat, és jó lenne tudni mi az igazság. Semmi bajom a kerülővel, sőt, ha időben vagyok, úgy megyek, de azért jó lenne tudni vészforgatókönyvként

2019. dec. 30. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Amint látod a Ferihegyi gyorsforgalmi felüljáró és a P+R parkoló között áll meg.

2019. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy szem előtt van a megállója, de némi térképismerettel menni fog. Valóban a metrópótló buszok Vak Bottyán utcán lévő megállójához közel van, az 50-es villamos térségében. De ha a feluljaro vagy az aluljáró felől a villamosok felé nézel, tőled balra van egy felhajtó a gyorsforgalmi útra, párhuzamosan a feluljaroval. Na ott lesz a keresett megálló.
2019. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat!
2019. dec. 30. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!