Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol van BKK jegyautomata?

Hol van BKK jegyautomata?

Figyelt kérdés
Hétfőn utazók fel két hétre Budapestre. Keleti pályaudvaron hol keressek automatát? Voltam már sokszor Pesten vonattal de sose használtam tömegközlekedést így nem tudom hol van. Esetleg bent a csarnokban van?
2020. jan. 26. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen rajta van az összes BKK jegyvásárlási lehetőség:

[link]

2020. jan. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Keletiből szinte mindegy melyik kijáraton mész ki, biztosan találsz automatát.

Lent a metró felé útba esik, illetve a buszoknál is van.

2020. jan. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a keletiből jössz ki az alujáróba, van egy BKK pont is. Ott néha gyorsabb, mint az automatára várni. Előtte vannak automaták is.

De van a 4-es metró bejáratánál és a 7-es buszmegállóban is.

2020. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindezeken felül a troliterminál mellett is van automata.
2020. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Jobban jársz, ha jegypénztárból veszel jegyet, mert az automaták gyakran nem működnek, vagy elnyelik a pénzedet és nem adnak jegyet és/vagy visszajárót. Ha a csarnokból lemész az aluljáróba, jobb kéz felől ott van egy üvegezett helyiség nagy lila BKK felirattal, ott van jegypénztár.
2020. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!