Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha át kell szállnom a vonattal...

Ha át kell szállnom a vonattal, honnan fogom tudni, hova menjek? Mennyi időm lesz rá?

Figyelt kérdés

Most fogok először vonattal utazni egyedül, és igazából teljesen kétségbe vagyok esve:D Muszáj lesz átszállással mennem és ez nagyon aggaszt.. Mitől nem fogom lekésni a vonatot?:S Hogy fogom megtalálni? A déliből indulok és fehérváron kell átszállni, de még sosem voltam ott, nemhogy vonattal.:S

A máv szerint kb 7 perc lesz az átszállásra... De ha késik a vonatom? Akkor mit csinálok? Ráadásul 7 perc alatt hogy találom meg egy tök idegen helyen, hogy hova kell felszállnom...?:S

Tudom, hogy túlreagálom, de tényleg nagyon félek ettől:D előre is köszi a válaszokat


2010. júl. 22. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aluljárón fogsz átmenni a vágányok között és ki lesz írva, hogy melyik a te vonatod. Ezenkívül a hangosbemondó is mondani fogja, hogy melyik vágányról indul.
2010. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az állomásokon bemondják,hogy melyik vágányokról hova indulnak a vonatok. De nyugodtan kérdezd meg a kalauzt,az is megmondja neked.
2010. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:D
2010. júl. 22. 21:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig véletlenül lekésnéd akkor sincs tragédia. Előbb utóbb indul másik vonat is. Az információknál érdeklődj.
2010. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lehet hogy hülyeséget mondok, ha igen, javítsatok ki, de néhány vonat bevárja a másikat és csak úgy indul el, ha kell 10 perccel később megy pl.
2010. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

nem mondtál hülyeséget ez tényleg igaz.:D

de amúgy ha van szemed és füled látsz és hallasz akkor nem lesz gond ;)

2010. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen szoktak várni a vonatok egymásra, de ez nem törvényszerű. Mindenesetre itt egy link, itt böngészhetsz.

[link]

2010. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi, én is ezt használtam! Most kicsit megnyugtattatok:D Azt hiszem, sikerülni fog! :D
2010. júl. 22. 21:19
 9/10 anonim válasza:
Próbálj minél több információt gyűjteni, ne félj másokat megkérdezni, így már nekem is sikerült egy teljesen idegen helyen eltalálnom oda, ahova kellett. Sok sikert és jó utat :)
2010. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vedd meg a déliben végig a jegyet és fuss!
2010. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!