Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A MÁV-nál mikor szűnt meg a...

A MÁV-nál mikor szűnt meg a hagyományos jegykiadás, és melyik állomáson volt legtovább?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz hagyományos jegykiadás alatt?
2020. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kéregjegyre gondol. Volt már ilyen kérdés...
2020. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kéregjegy, inkabb az elektronikus jegykiadó gép nélküli jegykiadás lehet az, amit hagyományos menetjegykiadásnak nevezhetünk. Igazából nem hiszem, hogy egy konkrét állomáson lett volna utoljára, hiszen az átálláskor egy csomó pénztárban egyszerre üzemelték be a jegykiadó gépeket.
2020. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyerekek, most lehet én vagyok a hülye, de Bécsbe a mai napig "hagyományosan" veszek jegyet. 😃
2020. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jegyet lehet venni hagyományosan, pénztárban, de (legalábbis belföldre) nem lehet hagyományos, nyomdai úton nyomtatott jegyet (kéregjegy, reformjegy stb.) venni, csak jegykiadó géppel nyomtatottat.
2020. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is meglepődtem hogy mi az hogy nincs kézi, de aztán rájöttem hogy arra gondolt hagyományos alatt hogy "nem gépi". én eddig 29 év alatt nem túl sokat vonatoztam de még csak ilyennel találkoztam, milyen volt előtte megmutatná valaki?
2020. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt vannak a régebbi jegytípusok összefoglalva: [link]
2020. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én utoljára valamikor a kétezres évek közepe felé kaptam olyan jegyet. Szerintem kb. akkor szűnt meg általánosan.
2020. febr. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!