Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti is azt remélitek, hogy...

Ti is azt remélitek, hogy lesz a jövő héten BKV sztrájk ha nem állapodnak meg holnap?

Figyelt kérdés
Én remélem hogy sztrájkolni fognak ha nem adják meg nekik a 15%-os béremelést.Remélem hogy egy bkv-s dolgozó sem veszi fel a munkát,sem buszvezető,sem villamosvezető,se metróvezető,se diszpécser,se ellenőr senki.Ne nézzék már hülyének az embereket.
2020. febr. 20. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
66%-os szolgáltatást biztosítani kell sztrájk alatt is. Szóval csak azt fogják elérni, hogy akinek van autója beleül, akinek meg nincs az megy a ritkább járatokkal. Olyan leállás mint ami 2010-ben volt nem lesz. Pont azóta van ez a törvény.
2020. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
amúgy hova tiltakoznak? apósom ezelőtt 10évvel is már 400bruttót keresett,plusz juttatások... azóta 600+... buszvezető.
2020. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Ha sztrájkolnak, akkor hétvége legyen, üzenem a sztrájkvezetőnek :) Hétköznap ne, főleg ne pénteki napon, mert szeretném bejárni Budapestet :)
2020. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
23%

Ha bkv-s dolgozó vagy akkor a főnöknél kellene kérni a béremelést. Az meg a civil embereknek nem jó ha nincs közlekedés, mert így is .9500 ftos bérlet annyi h ha jön a busz akkor jön meg feltudok szállni, tudom tisztaságot stb nem veszek meg a bérlettel,de kva undorító hogy 4 másik ott bűzölög kinek vélhetően nincs is jegye a másik meg ugye ingyen utazik.


Ennyi erővel mindenhol.lehetne sztrájkolni, mert pl 5 éve nem kap fizu emelést.

Irodai dolgozom, ügyfélszolis, vendéglátós...

Érdekelne mit szólnál ha pesten belül nem tudnál.sehol kaját rendelni 🤔🤔🤔

2020. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

4!


"Ennyi erővel mindenhol.lehetne sztrájkolni, mert pl 5 éve nem kap fizu emelést.


Irodai dolgozom, ügyfélszolis, vendéglátós...


Érdekelne mit szólnál ha pesten belül nem tudnál.sehol kaját rendelni 🤔🤔🤔"


nem tudom tudsz-e róla, de a sztrájk célja éppen az, hogy rákényszerítse a cégvezetést arra, hogy béremelést adjon éppen azáltal, hogy például nem tudsz kaját rendelni, emiatt veszteséget meg rossz hírnevet generál a cég. Aki meg lerendezi a bérmegállapodást balhézás nélkül, az meg szállítja a kaját. Hány éves vagy maximum 14-nek gondollak, ha ezt se látod át.

2020. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég rossz lesz hétfőn bemenni a munkahelyemre gyalog, a Kelenföldtől vagy a Déli pályaudvartól az Ajtósi Dürer sorig. Mivel oktatás lesz, azért személyesen kellene jelen lenni.
2020. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmilyen sztrájk.
2020. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
19%

Nem vagyok 14 éves adj hozzá pár évtizedet ;) akkor ugye nem lesz baj ha az éttermek sztrájkolnak és nem tudsz majd bemenni vagy sztrájkolnak a villanyműveknél és nem lesz lámpa? :) Az már valóban elég gond ha csak ezzel tudják kiharcolni... Ezt nem mondta senki de a vica versát is kéne érteni.


Nekem jó a fizum van autóm szóval engem nem fog érinteni különösebben 🤣🤣🤣

2020. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#6-os ha sztrájk miatt nem tudsz menni az oktatásra azt megérthetik.Meg különben is,sztrájkoljanak inkább az oktatók is.
2020. febr. 20. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel a sztrájk intézményét a Fidesz-kormány mát hosszú évekkel ezelőtt kiherélte, igazából a szakszervezetek is tudják jól, hogy inkább csak kommunikációs eszköz ez a kezükben. Az elmúlt években szinte mindig kilátásba helyezték ugyan a sztrájkot, de aztán nem lett soha semmi belőle.
2020. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!