Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most mennyire ellenőriznek...

Most mennyire ellenőriznek Budapesten a villamosokon?

Figyelt kérdés

2020. márc. 16. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Most nagyon.
2020. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Unalmas már, hogy mindig bliccelni próbál valaki, bár lehet hogy csak troll, de ha komolyan gondolja, hogy még egy iylen helyzetben si csak ezt látja, akkor tényleg kiérdemelte a leggerinctelenebbeknek járó kitüntetést.
2020. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Aki életvitelszerűen bliccel, az nem fél attól, hogy megbüntetik. Van olyan ismerősöm, aki évek óta nem vett jegyet, pedig minden nap közlekedik metróval, villamossal, minden eshetőségre fel van készülve, nem is kapták még el.
2020. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most kérdezem először. Nem bliccelni akarok, csak időre meg kéne érkeznem valahova, és félek, hogy nem tudok majd jegyet venni. A múltkor is szívtam, mert mire kivártam a soron, kiderült, hogy az az automata épp nem fogad el készpénzt. Én meg állhattam át a másik sor legvégére. Na meg ha rossz az automata...
2020. márc. 16. 22:46
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél jegyet a telefonodon.
2020. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Vásárolj jegypénztárban vagy fizess bankkártyával, azt mindegyik automata elfogadja.
2020. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
A bkk.hu/pontkereso segit megtalálni, hol kapsz jegyet.
2020. márc. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
A 6-os válaszom hogyan lett nulla? A kérdező akar fizetni a szolgáltatásért, csak ideje nincs. ezért írtam az elektronikus jegyről. Telón meg lehet venne, a járműveken ott a QR kód. Akkor most mi a gond?
2020. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
A kérdező feltehetően vonaljegyet akar vásárolni, de elektronikusan erre nincs lehetőség.
2020. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Attól még nem kéne mások ötleteit automatikusan lenullázni, az meg sehol nincs leírva a kérdésben, hogy milyen típusú jegyet akar.
2020. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!