Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest népligetről hogyan...

Budapest népligetről hogyan jutok el a legkönnyebben Szentendrére?

Figyelt kérdés
Nem jártam még Pesten, és szerintem elég nehezen is tájékozódok. :/

2020. márc. 16. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Bkk.hu utvonaltervező
2020. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

M3 metrópótló—>Nagyvárad tér

M3 metró—>Deák Ferenc tér

M2 metró—>Batthyány tér

H5 HÉV—>Szentendre


Vagy ha van Volánbusz, akkor

1-es villamos—>Árpád híd

Volánbusz—>Szentendre

2020. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A legkönnyebben szerintem 1-es villamos Árpád híd felé, a Szentlélek téren pedig (a híd utáni első megálló Budán) átszállsz a Szentendrei HÉV-re. De akárhogy mész, számíts a több mint egy órás menetidőre, főleg ha csütörtöktől bevezetik a nyári menetrendet.
2020. márc. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően két mód van, hogy Budapestről Szentendrére juss.

1) HÉV:

Legegyszerűbben az 1-es villamossal tudod megközelíteni. (1-es villamossal a Bécsi út / Vörösvári út felé kell utaznod és a Szentlélek téren kell átszállnod a H5 HÉV-re Szentendre felé.)


2) Volánbusz:

M3 metrópótló busszal utazol a Nagyvárad térig, onnan az M3-as metróval utazol Újpest-Városkapuig. Itt átszállsz valamelyik Szentendrét érintő buszjáratra. (Pl. 872, 880, 890, stb.)


Szentendre azért nem egy kicsi város és mivel pontos úticélt nem adtál meg, itt ki tudod bogarászni, hogy neked melyik a legmegfelelőbb járat:

[link]

2020. márc. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
1-es villamossal utazz a Bécsi út felé a Szentlélek térig, majd H5 HÉV-vel (elővárosi vonattal) Szentendréig.
2020. márc. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!