Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volánbusz: az hogyan vesz...

Volánbusz: az hogyan vesz jegyet akinek nincsen okostelefonja, vagy van, de nincsen internete, vagy az is van, de nincsen elegendő pénze a számláján?

Figyelt kérdés

2020. márc. 29. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg az adott társaság honlapját.

Jegyet nem csak egyféle képen lehet venni.

2020. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Megkér valakit a buszon, hogy vegyen neki is jegyet és odaadja készpénzben.
2020. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
77%
Egy buszvezető ismerősöm szerint jelenleg kvázi becsületkassza van (a magyarok becsületét meg ugyebár ismerjük). Arra meg végképp nincs kapacitás, hogy túl gyakran ellenőrizzék.
2020. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már párszor kitárgyaltuk a témát, gyakorlatilag ingyen ülhetsz fel a buszra, senki nem fogja kérni a jegyet (legalábbis mifelénk nem kérik), és mivel nem biztosítja a jegyvásárlás lehetőségét (a mobiljegy nem az, mert nem kötelezhetnek arra, hogy okostelefonod legyen internettel, meg bankkártyád), meg sem büntethetnek.

Olvass vissza, már eddig legelább 5 teljesen hasonló kérdés van az elmúlt héten feltettek között.

2020. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 girl77 ***** válasza:
Megkérsz egy ismerőst, akinek van. Ha senkinek sincs, akkor otthon maradsz.
2020. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Elkéri az illető az ismerőse mobilját és azzal utazgat. Merthogy csak azon a telefonon és online lehet felmutatni, amelyiken vetted. Ez ugye nagyon életszerű. Te biztos odaadnád bármelyik ismerősödnek, aki elkéri. Itt egyszerűen a szolgáltató nem biztosítja a jegyvásárláshoz való hozzáférést, ezért nem is pótdíjzhat, ha jegy nélkül utazol. Ez nem BKV, ahol benne van az üzletszbályzatban, hogy előre váltott jeggyel kell rendelkezned felszálláskor. Persze ezt nem így reklámozzák, mert akkor senki nem venne jegyt, és attól a minimális bevételtől is elesne a Violánbusz, ami maradt neki.
2020. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 girl77 ***** válasza:
#6 Én amikor utaztam meglepődtem, mennyien utaznak ebben a helyzetben, s nagyon felbosszantott, hogy ezt kihasználják az emberek. Nyilván nem arra értem, hogy ne menjen dolgozni/gyógyszertárba, stb. Menjen, ha nem tudja megoldani a jegyet: akkor anélkül. De nem csak fontos célokkal veszik igénybe az emberek az ingyen-utakat, én úgy érzékeltem. Ha mást tapasztaltál, az dicséretes. (Asszem BKK-n is lehet buszvezetőnél jegyet venni, nyilván nem a korona idején.)
2020. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!