Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most jelenleg vonnattal meg...

Most jelenleg vonnattal meg busszal hogy lehet utazni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam nem adnak jegyet. Vonaton akkor kalauz se ad?? Most akkor hogy lehet? Leszedtem egy alkalmazást buszra, de azon csak városon belül lehet jegyet venni. Én vidéki vagyok és én távolságira vennék.

2020. ápr. 3. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Vonaton a kalauz csak ellenőriz.

Volánbuszra online lehet jegyet venni, városira meg a jegypénztárakban/automatából.

2020. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én olyan helyen szarok fel ahol nincs jegykiadás ezért mindig ad jegyet a kalauz. bár most lehet nem.
2020. ápr. 3. 12:10
 3/5 A kérdező kommentje:
szàllok fel, na ezt jól elírtam 😂
2020. ápr. 3. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Most a járművön nincs jegykiadás, tehát előre, magadnak kell róla gondoskodnod. Ez sokszor lehetetlen, hiszen egyszerre kell érteni a digitális világhoz, feltöltött okostelefont birtokolni, adatkerettel, térerővel, bankkártyával rendelkezni, amit azért az utasok egy jelentős csoportja nem tud teljesíteni. Na ők egyszerűen le vannak most szårva a szolgáltatók részéről, nem utaznak vagy bliccelnek.
2020. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Telefonos app, megállóban/állomáson veszel a nénitől vagy az automatából, itt az oldalon más kérdésnél azt írják vonaton a kalauz továbbra is ad jegyet.... mi a gond?
2020. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!