Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan kell volán buszon...

Hogyan kell volán buszon jegyet venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy így a vírus idején hogyan kell venni buszjegyet a soförtől? Tudom, hogy az első ajtók zárva vannak. Felszállok hátul és előre sétálok hozzá? Tudom buta kérdés, de nem akarok ott bénázni. Köszi előre is!

2020. ápr. 8. 12:09
 1/8 anonim válasza:
100%
Sehogy, online kell.
2020. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A sofőrök már jó ideje nem árulnak semmit. Online tudod megvenni, vagy ha az nagyon nem megy, esetleg a buszpályaudvarok jegypénztáraiban.
2020. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De egy kisebb faluról szeretnék felszállni, és nem enged vásárolni a volán honlapja. Valakinek nincs ilyen tapasztalata?
2020. ápr. 8. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Nema volán honlapján kell megvenni
2020. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz annyira jegyet venni? Értem, hogy az utasnak ez a kötelessége, de csak bizonyos határokon belül.
2020. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Éppenséggel az elmúlt 1 hétben minden nap belefutottam ellenőrzésbe. És nemérdekelte az ellenőrt hogy az illetőnek nincs okostelefonja meg mobilinternete.
2020. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És van bármi joga feltartani?
2020. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül azt az infót kaptan, hogy a mobil simple appban lehet kilometerre szolo jegyet venni. Ugyhogy ott vettem. Csak hat igen, egy idosebb szemely pl aki nem jartas ezekben a dolgokban hogyan oldja meg? :/ na mindegy.
2020. ápr. 9. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!