Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vannak olyan szilik (V43),...

Vannak olyan szilik (V43), amiknek Debrecen a honállomásuk?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek
2020. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát még a máv trakciónál dolgoztam akkor voltak, szerintem most is vannak, Db elég nagy telephely.
2020. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak Miskolci és Nyíregyházi gépekre emlékszem, lehet voltak Debrecenben is, de én nem hallottam ottani gépekről közvetlen.
2020. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tudom, mikori adatokkal dolgozik, de e szerint nincs: [link]
2020. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyíregyházára vannak csoportosítva, ott javítják őket, de a honállomásuk változó. Van mikor Nyiregyen Szegedi v43-as áll bent, aztán van olyan szili aminek az ablakára "Debrecen" felirat van ragasztva. Debrecenben is szokott bent állni pár mozdony. Viszont Debrecen telepállomás nagy telepállomás így Debreceni mozdonyvezetők járnak v43-ssal, naponta elég sok vonatot hordanak a nyugatiba sebes és néhány city valamint Cegléd és Záhony személy sebes. A Budapest nyugatiba tartó vonatok jó részét Debreceni vezérek viszik. Ha pedig Debreceni mozdonyvezetők járnak v43-sal akkor elképzelhető, hogy van. De Debrecen jár traxxal is, giganttal hétvégén flirttel is. De sok dízelmozdonnyal is járnak. Debrecen nagy telepállomás. Viszont ott van Szolnok az mégnagyobb, mert az elővárosi forgalmakat ők bonyolítják le, amik 20 percenként mennek inga-szilivel. Szolnokra viszont van állomásítva nagyon sok v43, az összes papagáj. De ha gondolod holnap megkérdezem neked.

Egy vasutas.

2020. ápr. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!